Obserwuj w Google News

Mama Kurzajewskiego traktuje Cichopek jak córkę. „Polubiła przyszywane wnuki”

2 min. czytania
31.01.2023 12:25
Zareaguj Reakcja

Katarzyna Cichopek podobno może spać spokojnie. Gwiazda ma mieć dobre relacje z mamą Macieja Kurzajewskiego. Z kolei dzieci aktorki ponoć polubiły jej nowego partnera. Czyżby prezenterzy TVP wkrótce mieli zamieszkać razem?

mama-kurzajewskiego-traktuje-cichopek-jak-córkę-polubiła-przyszywane-wnuki
fot. Tadeusz Wypych/East News

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski mogli w ostatnim czasie odpocząć od kąśliwych wypowiedzi Pauliny Smaszcz. Zakochani wybrali się wspólnie do Jordanii i zamieszkali w luksusowym „ namiocie marsjańskim”. 50. urodziny prezentera TVP hucznie świętowali także w „ Pytaniu na Śniadanie”. Wcześniej Cichopek zorganizowała Kurzajewskiemu imprezę w rodzinnym gronie. Niestety sielankę Kurzopków przerwały życzenia, które Smaszcz zdecydowała się złożyć byłemu mężowi. Choć „kobieta-petarda” wyśmiała „drugą młodość” Kurzajewskiego i stwierdziła, że „ czasu, biologii i Boga nie da się oszukać”, wydaje się, że gwiazdy Telewizji Polskiej już wkrótce udowodnią jej, jak bardzo się myli.

Redakcja poleca

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski w końcu razem zamieszkają? „Szukają domu”

Według doniesień Super Expressu Cichopek i Kurzajewski już wkrótce zaczną szukać wspólnego gniazdka. Zakochani podobno chcą zdążyć z przeprowadzką jeszcze przed ślubem. Na razie nie mieszkają razem ze względu na dobro członków ich rodzin.

- Szukają domu w lokalizacji, która zapewni dzieciom szybki dojazd do szkoły. Sytuacja na rynku nieruchomości nie jest najlepsza, ceny są coraz wyższe, ale wierzą, że uda im się coś znaleźć w rozsądnej cenie jeszcze przed ślubem.

Pierwsze informacje o poszukiwaniach domu przez Cichopek i Kurzajewskiego pojawiły się już w październiku. Informator Super Expressu zapewniał wtedy, że gwiazdy rozpoczną przegląd nieruchomości po Nowym Roku. W styczniu 2023 źródło Faktu przekonywało, że pod wspólnym dachem zamieszka mama Macieja i dzieci Katarzyny. Pani Teresa podobno bardzo polubiła przyszywane wnuki.

Redakcja poleca

Cichopek i Kurzajewski „budują rodzinne więzi”. Stworzą szczęśliwą rodzinę patchworkową?

Prezenter TVP nie wyobraża sobie zostawić mamy samej. Starsza kobieta niestety nie może się już pochwalić dobrym stanem zdrowia i potrzebuje wsparcia syna. Na szczęście okazuje się, że matka dziennikarza darzy Cichopek sporą sympatią.

- Pani Teresa choruje, a Maciek nie chce zostawiać jej samej. Seniorka traktuje Kasię jak córkę, polubiła także przyszywane wnuki. Cieszy się, że po rozwodzie z Pauliną jej syn znalazł tak wspaniałą kobietę - miał przekonywać informator Super Expressu.

Na tym jednak nie koniec, bowiem tabloid zapewnia, że dzieci aktorki, Adam i Helena całkiem dobrze odnajdują się w skomplikowanej rodzinnej sytuacji.

- Kasia i Maciej budują rodzinne więzi. Dzieci aktorki polubiły jej nowego partnera, spędzają razem czas. Podobnie synowie Maćka. Oni także darzą sympatią jego nową ukochaną.

Katarzyna Cichopek ponoć utrzymuje także dobre kontakty z nową partnerką Marcina Hakiela. Prawdopodobnie między innymi dlatego też nie bierze pod uwagę zamieszkania w domu Macieja Kurzajewskiego. Posiadłość w Starej Miłosnej wymaga remontu, a dodatkowo jest położona daleko od mieszkania tancerza oraz szkoły Adama i Heleny. Cichopek nie zamierza utrudniać życia byłemu mężowi, z którym naprzemiennie opiekuje się dziećmi.