Obserwuj w Google News

Cichopek chce zbliżyć się do partnerki Hakiela. Co sądzi o tajemniczej Domince?

2 min. czytania
26.01.2023 12:08
Zareaguj Reakcja

Co prawda drogi Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela się rozeszły, ale wciąż łączą ich wspólne zobowiązania wobec dzieci. Okazuje się, że gwiazda śniadaniówki TVP chce żyć w dobrych relacjach z aktualną partnerką swojego byłego męża. Podobno ma nawet plan, by się do niej zbliżyć.

Cichopek chce zbliżyć się do partnerki Hakiela. Co sądzi o tajemniczej Domince?
fot. Tadeusz Wypych/REPORTER

Rozstanie Marcina Hakiela i Katarzyny Cichopek było jednym z najgłośniejszych wydarzeń ostatnich lat. Niedługo po tym, jak informacja o rozpadzie ich małżeństwa dotarła do mediów, tancerz oskarżył swoją byłą partnerkę o zdradę. Nieco później uwagę internautów zwróciła dynamicznie rozwijająca się relacja Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego.

Zobacz także: Cichopek i Kurzajewski miażdżą Smaszcz! Wystosowali do niej list

Katarzyna Cichopek poznała ukochaną Marcina Hakiela

Dzieci Cichopek i Hakiela wychowują się w patchworkowej rodzinie. Gwiazda TVP i tancerz dokładają wszelkich starań, by zapewnić swoim pociechom szczęśliwe dzieciństwo. W tym celu próbują żyć ze sobą w zgodzie. Katarzyna Cichopek idzie jednak o krok dalej, próbując żyć na przyjacielskiej stopie z aktualną partnerką swojego byłego męża.

Kilka miesięcy temu Marcin Hakiel znalazł pocieszenie u boku tajemniczej Dominiki, która z całych sił stara się zachować anonimowość. Mimo to informacje o niej co jakiś czas docierają do mediów.

Tygodnik "Rewia" ustalił, że Katarzyna Cichopek zamierza zbliżyć się do partnerki Hakiela.

Chciałaby się z nią zaprzyjaźnić, by nie było niedomówień, dąsów i wzajemnych oskarżeń. Od dzieci słyszy wiele dobrego na jej temat i to ją cieszy — miał stwierdzić informator magazynu.

Cichopek ma być w stałym kontakcie z Dominiką. Kobiety podobno ustalają ze sobą kolejność opieki nad dziećmi. Według Plotka gwiazda "Pytania na śniadanie" jest pod wielkim wrażeniem podejścia Dominiki do jej pociech.

Kasia ma o niej jak najlepsze zdanie i pewność, że ta dziewczyna też ceni sobie spokój. Najważniejsze jest dla niej to, że dzieci ją lubią, a ona czule się nimi zajmuje. To wielka wartość w tych czasach — poinformowało źródło serwisu plotkarskiego.

Trzeba przyznać, że wieści o dobrych relacjach Kasi i Dominiki są niezwykle pokrzepiające. Niestety nic nie wskazuje na to, by Maciej Kurzajewski zdołał wzmocnić więź ze swoją byłą żoną i jej partnerem. Paulina Smaszcz od dłuższego czasu toczy z nim medialną batalię, która zwraca uwagę magazynów plotkarskich.

Redakcja poleca

Źródła: RadioZET.pl/Rewia/Plotek.pl