Obserwuj w Google News

Cichopek świętuje 50-tkę Kurzajewskiego. Polecieli na Bliski Wschód

2 min. czytania
24.01.2023 22:21
Zareaguj Reakcja

Katarzyna Cichopek zrobiła Maciejowi Kurzajewskiemu wspaniały prezent na 50. urodziny. Para wybrała się w zagraniczną podróż. Czy zakochani ponownie zawitali na Ziemię Świętą?

cichopek-świętuje-50-tke-kurzajewskiego-polecieli-na-bliski-wschód
fot. VIPHOTO/East News, Instagram (@katarzynacichopek)

Katarzyna Cichopek swoje 40. urodziny spędziła w Izraelu. Wedy też wyszło na jaw, że towarzyszył jej Maciej Kurzajewski. Romans prowadzących „ Pytania na Śniadanie” ujawniła Paulina Smaszcz, co zapoczątkowało jedną z największych afer polskiego show-biznesu. O konflikcie między „kobietą-petardą” a Kurzajewskim i Cichopek mówi się coraz rzadziej. Głośno z pewnością zrobi się jednak o parze zakochanych, bowiem zaskoczyli oni swoich fanów kolejną podróżą. Ostatnim razem przebywając na Ziemi Świętej, ogłosili związek. Czy tej wyprawie też będą towarzyszyć radosne nowiny?

Redakcja poleca

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski na urodzinowej wyprawie. Miłość na pustyni

O tym, że gwiazdy Telewizji Polskiej chcą powrócić do Izraela, mówiło się od dawna. Para miała tam powitać nowy rok, dlatego gdy ogłoszono, że nie poprowadzą „Sylwestra Marzeń” TVP, wszyscy myśleli, że wkrótce zobaczymy relacje z ich podróży. Prezenterzy pozostali jednak w Polsce i poprowadzili sylwestrowe oraz noworoczne wydanie „PnŚ”. Choć Katarzyna narzekała potem w wywiadzie, że przez pracę „ nie poszaleje z Maćkiem”, zakochani sami mieli poprosić szefostwo o wolne podczas ostatniego wieczoru w roku. Cichopek i Kurzajewski ponoć zorganizowali sobie swój własny „sylwester marzeń”.

Innym terminem ich podróży do Izraela miała być data 50. urodzin Macieja Kurzajewskiego. Wydaje się, że informacje podane przez informatorów Faktu mogą okazać się prawdziwe. Na Instagramach celebrytów pojawiła się fotografia z romantycznej wyprawy.

- Witajcie na Bliskim Wschodzie - napisali zakochani.

Na zdjęciu widzimy, jak Maciej bierze „na barana” uśmiechniętą Katarzynę, która uradowana obecnością partnera szeroko rozpościera wszystkie kończyny. W tle zobaczyć można pustynne pustkowia. Celebryci nie oznaczyli w poście lokalizacji. Myślicie, że rzeczywiście ponownie zawitali do Izraela?