Zamknij

Cichopek i Kurzajewski nie poprowadzą „Sylwestra marzeń” TVP. Zdradzamy dlaczego

20.12.2022 15:34

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski nie poprowadzą w tym roku „Sylwestra Marzeń” organizowanego przez Telewizję Polską. Dlaczego para, która wzbudza powszechne zainteresowanie, nie znajdzie się na sylwestrowej scenie?

cichopek-i-kurzajewski-nie-poprowadzą-sylwestra-marzeń-tvp-zdradzamy-dlaczego
fot. Wojciech Strozyk/East News, Tadeusz Wypych/East News

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski nie powitają Nowego Roku razem z widzami Telewizji Polskiej. Para nie poprowadzi „Sylwestra marzeń” z Dwójką. Wcześniej stracili oni inną fuchę i nie zostali zatrudnieni do poprowadzenia gali 70-lecia TVP. Szefostwo miało się obawiać kontrowersji, które wywołuje związek prezenterów „Pytania na Śniadanie”. Czyżby ich czas w Telewizji Publicznej dobiegał końca?

Dlaczego Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski nie poprowadzą „Sylwestra marzeń” TVP?

Według doniesień Faktu zakochani chcą ponownie wybrać się na wycieczkę do Izraela. Tabloid zapewniał, że Cichopek i Kurzajewski będą chcieli tam wyjechać właśnie na sylwestra.

To dla nich ogromnie symboliczne. Od kiedy ogłosili tam swój związek, zaczął się dla nich w końcu nowy rozdział. A gdzie nie lepiej witać nowego roku, jak nie w miejscu, które kojarzy się ze zmianami?

- przekonywał informator Faktu, mówiąc o sylwestrowych planach gwiazd TVP.

Okazuje się, że prezenterzy „PnŚ” będą mogli zrealizować swoje marzenie. Zdaniem Plejady sami mieli zrezygnować z poprowadzenia sylwestrowego koncertu Telewizji Polskiej.

Zasygnalizowali swojemu pracodawcy, że chcieliby trochę odpocząć i zwolnić

- podaje źródło internetowego portalu.

Już jakiś czas temu pojawiły się plotki, jakoby Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski mieli ogłosić związek podczas sylwestrowego koncertu TVP. Plany pokrzyżowała im Paulina Smaszcz, ujawniając romans byłego męża i gwiazdy „M jak miłość”. Czyżby zakochani stwierdzili, że skoro cały świat wie już o łączącym ich uczuciu, mogą oni sobie pozwolić na krótki urlop od medialnych wystąpień?

loader