Obserwuj w Google News

Sylwester marzeń Cichopek i Kurzajewskiego. Znamy romantyczne plany pary

2 min. czytania
29.12.2022 11:17
Zareaguj Reakcja

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski po raz pierwszy po ogłoszeniu ich związku spędzą razem sylwestrową noc. Co planują zakochani?

sylwester-marzeń-cichopek-i-kurzejewskiego-znamy-plany-pary
fot. Instagram (@pytanienasniadanie)

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski podobno chcieli ogłosić związek podczas Sylwestra TVP. Niestety ich plany pokrzyżowała Paulina Smaszcz, ujawniając romans w 40. urodziny gwiazdy „M jak miłość”. Gwiazdy Telewizji Polskiej mają mieć jasno sprecyzowane sylwestrowe plany. Prezenterzy prawdopodobnie szybko zapomną o pracowitym poranku i oddadzą się wieczornym przyjemnościom.

Redakcja poleca

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski spędzą razem sylwestra. Co planują?

Swego czasu plotkowano, że zakochani w ostatni dzień roku powrócą do Izraela. Okazuje się jednak, że choć nie zobaczymy ich na scenie „Sylwestra Marzeń”, prowadzący „ Pytania na Śniadanie” pojawią się na planie porannego programu Telewizji Polskiej.

- W studiu przy ulicy Jana Pawła Woronicza będą wielokrotnie łączyć się z Zakopanem, skąd reporterzy TVP będą opowiadać, jak idą przygotowania do koncertu, który odbędzie się kilka godzin później. Nie zabraknie też gości, którzy wspólnie z Kasią i Maćkiem podsumują mijający rok - miała zdradzić Jastrząb Post osoba związana z TVP.

Później Cichopek i Kurzajewski planują spędzić czas z dala od kamer. Ma to być spokojny i romantyczny wieczór.

- Zależało im, żeby chociaż sylwestra mogli spędzić razem, w domowym zaciszu. Bardzo tego potrzebują po intensywnych tygodniach wypełnionych pracą i spotkaniami z prawnikami - przekonuje źródło portalu, dodając, że para ma ambitne plany na 2023 rok i czekają na nich spore wyzwania.

Jesteście ciekawi, czym zaskoczą nas Kurzopki w nadchodzącym roku?