Zamknij

Cichopek i Kurzajewski powrócą do Izraela. Co wydarzy się podczas podróży? Znamy ich plany

02.12.2022 10:58

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski mają powrócić do Izraela. To właśnie podczas ich wyprawy do Ziemi Świętej świat dowiedział się o ich miłości. Jak para spędzi czas podczas sentymentalnej podróży? Będą mieli powody do świętowania.

cichopek-i-kurzajewski-powrócą-do-izraela-znamy-ich-plany-na-podróż
fot. Screen Instagram (@katarzynacichopek, @pytanienasniadanie)

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski przebywali w Izraelu, gdy Paulina Smaszcz postanowiła ujawnić ich romans. Niedługo później para połączyła się na żywo ze studiem „Pytania na Śniadanie” i opowiedziała o swojej miłości, racząc widzów pierwszym publicznym pocałunkiem. Według ostatnich doniesień zakochani marzą o tym, by powrócić do Ziemi Świętej. Gwiazdy Telewizji Polskiej mają szczególne plany na sentymentalną podróż do Jerozolimy. Okazuje się, że mają powody do świętowania.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski znowu wybiorą się do Izraela? Sentymentalna podróż gwiazd TVP

Według informatorów Faktu gwiazdorska para ma uwielbiać podróże i z chęcią ponownie odwiedziłaby Ziemię Świętą.

Rozmawiają o tym z Kasią. Mówią, że niedługo na pewno wrócą do Jerozolimy. Możliwe, że jak nie będą mieli żadnych obowiązków zawodowych, to powitają tam nawet nowy rok.

Sylwestra Marzeń” TVP mają w tym roku poprowadzić Ida Nowakowska, Izabella Krzan, Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora. Jednak pojawienie się na scenie Kurzopków z pewnością zwiększyłoby oglądalność wydarzenia. Nie możemy być więc pewni, czy para nie będzie pracowała w ostatni dzień roku. Podczas poprzedniej wyprawy do Jerozolimy prowadząca „PnŚ” obchodziła 40. urodziny. Tym razem świętować miałby jej partner.

Jak nie pojadą tam w sylwestra, to możliwe, że wrócą do Izraela pod koniec stycznia na 50. urodziny Maćka

- miała zdradzić informatorka Faktu.

Zobacz także: Ujawnili pierwsze gwiazdy Sylwestra Marzeń w TVP 2022/2023. Kto wystąpi w Zakopanem?

Póki co para ma jednak nie rezygnować z pomysłu sylwestrowej wyprawy.

To dla nich ogromnie symboliczne. Od kiedy ogłosili tam swój związek, zaczął się dla nich w końcu nowy rozdział. A gdzie nie lepiej witać nowego roku, jak nie w miejscu, które kojarzy się ze zmianami?

Myślicie, że Katarzyna i Maciej i tym razem połączą się z prowadzącymi „PnŚ”, by opowiedzieć o ich podróży do Ziemi Świętej? Ostatnio potwierdzili, że tworzą parę. Być może teraz mogliby oficjalnie ogłosić zaręczyny.

loader