Obserwuj w Google News

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski planują ślub kościelny?

1 min. czytania
30.11.2022 16:33
Zareaguj Reakcja

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski wciąż zaskakują. Ostatnio nie ma dnia, by informacje na ich temat nie wywoływały sensacji. Teraz gruchnęła kolejna nowina! Informator magazynu "Rewia" stwierdził, że Kurzopki chcą pobrać się w kościele.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski planują ślub kościelny?
fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski są jedną z najgorętszych par tego roku. Niedawno w mediach pojawiła się informacja o ich zaręczynach. Teraz przyszła kolej na następną rewelację! Dociekliwi redaktorzy magazynu "Rewia" dotarli bowiem do osoby z otoczenia Kurzopków, która zapewniła, że zakochani chcieliby się pobrać w kościele.

Zdaniem informatora Kasia Cichopek jest osobą wierzącą i jako taka, pragnie przypieczętować swój związek w obecności księdza.

Jest wierząca, dla niej to bardzo ważne — czytamy w "Rewii". 

To może być wyjątkowo trudne zadanie. Jak zauważyli redaktorzy Pomponika, uzyskanie tzw. rozwodu kościelnego nie jest łatwe, a w przypadku gwiazd TVP należałoby ubiegać się o unieważnienie aż dwóch małżeństw. Niedawno głos w tej sprawie zabrał ekspert, który surowo ocenił szanse Katarzyny Cichopek na uzyskanie rozwodu kościelnego.

Mówi się, że miłość jest nieustępliwa. Jeśli ustalenia "Rewii" okażą się prawdą, Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski będą potrzebowali naprawdę ogromnych pokładów tej nieustępliwości. Jak na razie wszystko wskazuje na to, że zakochani nie zamierzają się poddać w walce o wspólne szczęście. Mówi się, że planują nawet uwić sobie własne gniazdko. Być może w przyszłości zdołają zrealizować rzekome marzenia o ślubie kościelnym...

Redakcja poleca

Źródła: RadioZET.pl/Pomponik.pl/Rewia