Obserwuj w Google News

Cichopek wypuści biżuterię dla zakochanych. Inspiracją pierścionek zaręczynowy

2 min. czytania
30.11.2022 13:30
Zareaguj Reakcja

Zaręczyny Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego odbiły się głośnym echem w mediach. Okazały pierścionek, jaki pojawił się na palcu celebrytki, wzbudził ogromne zainteresowanie Internautów, którzy zalali ją morzem pytań. Gwiazda TVP postanowiła pójść za ciosem i planuje wypuścić linię biżuterii dedykowaną zakochanym.

Katarzyna Cichopek
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski wzbudzili ogromną sensację, gdy oświadczyli na antenie programu „Pytanie na śniadanie”, że oficjalnie są parą. Od tamtej pory fani z zapartym tchem śledzą dalsze losy zakochanych z TVP, którym na drodze do szczęścia stara się stawać była żona dziennikarza, Paulina Smaszcz.

Zobacz także:  Paulina Smaszcz znów grozi Kurzajewskiemu. Szybko poszło?

Katarzyna Cichopek rozwija swoją markę. Przygotowuje linię biżuterii dla zakochanych

Podczas gdy „kobieta-petarda” bezustannie publicznie atakuje Kurzopków, m.in. z arzucając im okłamywanie widzów popularnej śniadaniówki oraz swoich rodzin, prezenterzy emanują szczęściem. Zachowanie byłej żony Kurzajewskiego postanowili zgłosić na policję, a sami pochwalili się zaręczynami. Na palcu gwiazdy „M jak miłość” pojawił się okazały pierścionek, który wzbudził ogromne zainteresowanie fanów.

Ależ cudo, pierścionek jak dla księżniczki. Gdzie taki dostanę?

– dopytywali instagramowi obserwatorzy.

Redakcja poleca

SPEŁNIAMY MARZENIA W RADIU ZET. WYŚLIJ ZGŁOSZENIE

Katarzyna Cichopek postanowiła pójść za ciosem i wykorzystać tę okazję do promocji swojej marki YA, która oferuje internetową sprzedaż biżuterii i perfum. W październiku narzeczona Kurzajewskiego wzięła udział w festiwalu Carpathian Startup Fest w Rzeszowie, gdzie miała przedstawić swoje produkty szerszej publiczności. Nie wszystko jednak poszło po jej myśli.

Ostatnio, gdy na imprezie biznesowej w Rzeszowie opowiadała o swojej marce biżuterii, na sali były głównie puste krzesła

– donosił tygodnik "Dobry Tydzień".

Jak informuje Plejada, Cichopek zainspirowana komentarzami, jakie pojawiły się w sieci, postanowiła wypuścić specjalną linię biżuterii, dedykowaną zakochanym.

Pierścionek Kasi budził tak duże emocje, że prezenterka poważnie zastanawia się teraz nad wypuszczeniem własnej linii biżuterii dla zakochanych. Mają to być nie tylko pierścionki, ale również symboliczne zawieszki, które zakochani będą mogli sobie przekazać i nosić przy sercu. Kasia traktuje tę sprawę priorytetowo i myśli o niej bardzo poważnie

 – miał przekazać serwisowi informator z bliskiego otoczenia gwiazdy.

Być może nowy pomysł celebrytki da marce YA nowe życie.

A Wy kupilibyście biżuterię projektu Katarzyny Cichopek?

RadioZet.pl/"Dobry Tydzień"/Plejada.pl

Katarzyna-Cichopek-w-parku-z-córką-Wolała-telefon-od-wspólnej-zabawy
8 Zobacz galerię
fot. Exclusive - RadioZET.pl