Obserwuj w Google News

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski zaręczyli się w Nowym Jorku!

2 min. czytania
29.11.2022 15:35
Zareaguj Reakcja

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski wkrótce staną na ślubnym kobiercu? Jak donoszą media, para miała zaręczyć się w Nowym Jorku! Ciekawe, co na to Paulina Smaszcz.

Kurzopki
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski to najgorętsza para tego roku. Prowadzący „ Pytanie na śniadanie” swój związkowy „coming-out” zawdzięczają Paulinie Smaszcz, która w mocnych słowach powiedziała, co sądzi o nowym uczuciu swojego byłego męża. Wszystko wskazuje jednak na to, że publiczne pranie brudów wcale nie zaszkodziło relacji Kurzopków.

Zobacz także:  Smaszcz atakuje Kurzajewskiego. Chciał zerwać z Cichopek?

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski wkrótce wezmą ślub? Wszystko na to wskazuje

Plotki o zaręczynach zakochanych pojawiły się już jakiś czas temu, gdy fani dopatrzyli się na palcu gwiazdy „M jak miłość” imponującego pierścionka. Spekulacje potwierdzili znajomi Cichopek i Kurzajewskiego.

Kasia i Maciek zaręczyli się! Są razem bardzo szczęśliwi, a my cieszymy się tym szczęściem razem z nimi. Kasia przy Maćku rozkwita, a on traktuje ją jak księżniczkę. Czekamy na ślub!

 – można przeczytać na portalu WP Kobieta.

Redakcja poleca

SPEŁNIAMY MARZENIA W RADIU ZET. WYŚLIJ ZGŁOSZENIE

Jak podaje Pudelek, do zaręczyn pary prezenterów miało dojść podczas ich wizyty w Nowym Jorku. Na profilu Cichopek pojawiły się fotografie ze Stanów Zjednoczonych autorstwa Karoliny Klisiewicz, która specjalizuje się w narzeczeńskich sesjach zdjęciowych.

Kasia i Maciej starają się być nierozłączni i spędzać każdą chwilę razem. Uwielbiają jeździć za granicę, bo tam mogą być bardziej anonimowi. Polecieli do Nowego Jorku, żeby odpocząć od zgiełku, który rozpętał się wokół ich związku i to właśnie tam się zaręczyli. Poważnie rozmawiają już o ślubie, ale chcą, żeby sytuacja się trochę uspokoiła

– powiedziała portalowi osoba z otoczenia Kurzopków.

Wygląda na to, że do ślubu Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego dojdzie szybciej, niż zakładali obserwatorzy nowego „power-couple” Telewizji Polskiej.

Czekacie na komentarz Pauliny Smaszcz?

RadioZet.pl/WP Kobieta/Pudelek.pl

Katarzyna-Cichopek-w-parku-z-córką-Wolała-telefon-od-wspólnej-zabawy
8 Zobacz galerię
fot. Exclusive - RadioZET.pl