Zamknij

Cichopek i Kurzajewski żądają od Smaszcz publicznych przeprosin

29.11.2022 19:24

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski postanowili zakończyć publiczne pranie brudów z Pauliną Smaszcz. Wygląda na to, że otwarta wojna celebrytów będzie miała swoją kontynuację na sali sądowej. Jak zdradził mediom informator, „miarka się przebrała” i para prezenterów TVP wystosowała do „kobiety-petardy” wezwanie do publicznych przeprosin.

Paulina Smaszcz i Kurzopki
fot. Natasza Mludzik/TVP/VIPHOTO/East News

Konflikt między Pauliną Smaszcz a Maciejem Kurzajewskim i Katarzyną Cichopek zdaje się nie mieć końca. Odkąd para prowadząca „Pytanie na śniadanie” publicznie chwali się swoim szczęściem, „kobieta-petarda” nie może powstrzymać frustracji i na każdym kroku wbija szpile byłemu mężowi i jego nowej ukochanej. Nie omieszkała nawet włączyć do medialnej awantury psa dziennikarza.

Zobacz także: Paulina Smaszcz uderza w Kurzajewskiego. Oddał psa „jak starą szafę”?

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski pozwą Smaszcz? Na razie chcą przeprosin

Czara goryczy przelała się w momencie, gdy Smaszcz zjawiła się niezapowiedziana w rodzinnym domu Kurzajewskich, narażając matkę byłego męża na stres.

Byłam po pierwsze w moim byłym domu, a obecnie Maćka domu. Z jego mamą bardzo miło rozmawiałam. To jest bardzo miła starsza pani. Na koniec pożyczyłyśmy sobie zdrowia i ucałowałyśmy się... To było bardzo miłe spotkanie

 – tłumaczyła się dziennikarka w rozmowie z „Super Expressem”.

Innego zdania był Maciej Kurzajewski, który postanowił zgłosić incydent na policję.

SPEŁNIAMY MARZENIA W RADIU ZET. WYŚLIJ ZGŁOSZENIE

Nawet interwencja służb nie powstrzymała kolejnego wybuchu „kobiety-petardy”, która odniosła się do sytuacji, uderzając w rodzinę Kurzajewskich.

To ich zakłamanie osiągnęło szczyt. Ja już przestałam komentować. Z moimi synami znamy prawdę

 – powiedziała w rozmowie z Plotkiem.

Jak poinformował Pudelek, reakcja Macieja Kurzajewskiego nie skończyła się na zawiadomieniu organów ściągania. Prezenter wraz z gwiazdą „M jak miłość” mieli wystosować do niepowstrzymanej Smaszcz żądanie publicznych przeprosin.

- Maciej długo znosił krzywdzące wypowiedzi Pauliny, ale w końcu stwierdził, że miarka się przebrała. Miał dość tego, jak Smaszcz traktuje swoich synów, jego i resztę jego najbliższych. Razem z Kasią wynajął najlepszych prawników i wysłał pismo do Pauliny z żądaniem przeprosin i zaprzestania kolejnych ataków. Kasia wystosowała podobne, oddzielne pismo. Jeżeli Paulina ich nie przeprosi, to sprawa skończy się w sądzie – wyjawił portalowi informator z bliskiego otoczenia Kurzopków.

Myślicie, że Paulina Smaszcz przystanie na warunki Macieja Kurzajewskiego i Katarzyny Cichopek?

RadioZet.pl//"Super Express/Plotek.pl/Pudelek.pl

loader
Katarzyna-Cichopek-w-parku-z-córką-Wolała-telefon-od-wspólnej-zabawy
8 Zobacz galerię
fot. Exclusive - RadioZET.pl