Obserwuj w Google News

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski się zaręczyli? Ślub coraz bliżej

1 min. czytania
14.11.2022 15:33
Zareaguj Reakcja

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski pokazali się wspólnie na obchodach 70-lecia Telewizji Polskiej. Na palcu gwiazdy dopatrzono się pierścionka. Znajomi pary potwierdzają, że prezenterzy są już po zaręczynach.

VIPHOTO/East News
fot. cichopek-i-kurzajewski-się-zaręczyli

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski w krótkim czasie wyrośli na prawdziwą power couple Telewizji Polskiej. Nie przeszkodził im w tym nawet medialny konflikt z Pauliną Smaszcz. Okazuje się, że prowadzący „ Pytania na Śniadanie” nie zamierzają tracić czasu i planują rozpocząć kolejny etap ich związku. W mediach pojawiły się doniesienia o zaręczynach gwiazd TVP. Plotki mają potwierdzać znajomi pary, natomiast na zdjęciach z obchodów 70-lecia Telewizji Publicznej fani dopatrzyli się na palcu Cichopek pierścionka.

Redakcja poleca

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski już po zaręczynach? Znajomi pary potwierdzają

Informatorzy ze środowiska Cichopek i Kurzajewskiego mieli potwierdzić w rozmowie z WP Kobieta, że na serdecznym palcu Katarzyny dostrzec można pierścionek zaręczynowy, a Maciej zdążył już poprosić wybrankę o rękę. Z kolei Party miało porozmawiać ze znajomym gwiazd, który także poinformował o zaręczynach.

Kasia i Maciek zaręczyli się! Są razem bardzo szczęśliwi, a my cieszymy się tym szczęściem razem z nimi. Kasia przy Maćku rozkwita, a on traktuje ją jak księżniczkę. Czekamy na ślub!

Wydaje się więc, że już niedługo „Kurzopki” staną na ślubnym kobiercu. Myślicie, że zdecydują się pokazać wesele w „Pytaniu na Śniadanie”?

cichopek-kurzajewski-zaręczyny
fot. Artur Zawadzki/East News