Zamknij

Ujawnili pierwsze gwiazdy Sylwestra Marzeń w TVP 2022/2023. Kto wystąpi w Zakopanem?

01.12.2022 12:28

Sylwester Marzeń z Dwójką 2022/2023 odbędzie się w Zakopanem. Tabloid ujawnił pierwsze gwiazdy, które wystąpią podczas nocy sylwestrowej w TVP. Kto w sobotę 31 grudnia zaśpiewa w stolicy Tatr oprócz Zenka Martyniuka? 

Zenek Martyniuk na Sylwestrze TVP w Zakopanem
fot. Pawel Murzyn/East News

Sylwester Marzeń z Dwójką 2022/2023 odbędzie się tradycyjnie w Zakopanem. Nowy prezes telewizji publicznej kontynuuje misję Jacka Kurskiego i do grona gwiazd, które wystąpią na Sylwestrze w TVP, ponownie zaprosił wykonawców disco polo. Królem imprezy znowu będzie Zenek Martyniuk z zespołem Akcent, który z pewnością uraczy publiczność swoimi największymi hitami, w tym słynnym już "Przez twe oczy zielone". 

Jak już wiadomo, w tym roku na Sylwestrze w TVP nie wystąpi Maryla Rodowicz. Legenda estrady przyjęła zaproszenie od konkurencyjnej stacji i tam zaśpiewa w noc sylwestrową. Kto zatem wystąpi na Sylwestrze Marzeń z Dwójką 2022/2023? 

Sylwester Marzeń z Dwójką w Zakopanem 2022/2023. Kto wystąpi w TVP? 

Telewizja Polska jeszcze nie opublikowała oficjalnej listy gwiazd Sylwestra Marzeń z Dwójką 2022/2023, ale "Faktowi" udało się potwierdzić kilka nazwisk. Skład raczej nie zaskakuje, bo część wykonawców to stali bywalcy plenerowych imprez TVP, którzy wielokrotnie bawili publiczność na poprzednich sylwestrach.

Wśród artystów Sylwestra Marzeń w Zakopanem, oprócz Zenka Martyniuka, mają pojawić się m.in. Sławomir i Kajra, zespół Boys, Edyta Górniak, Justyna Steczkowska i Maja Hyży.

Na gali 31 grudnia zaprezentuje się także dawno niewidziana na wielkiej scenie Marina Łuczenko-Szczęsna. Piosenkarka potwierdziła swój udział w studiu "Pytania na śniadanie"  i promowała wydarzenie w Zakopanem, gdzie m.in. udała się na przejażdżkę wyciągiem razem ze Sławomirem i Kajrą oraz białym misiem z Krupówek. Ostatni raz żona Wojciecha Szczęsnego zaśpiewała na sylwestrze telewizji publicznej w 2010 roku. 

Sylwestra Marzeń z Dwójką 2022/2023 poprowadzą czołowi prezenterzy TVP, m.in. Ida Nowakowska, Izabella Krzan, Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora.

loader