Obserwuj w Google News

Cichopek i Kurzajewski mieli ogłosić związek podczas Sylwestra w TVP? Smaszcz pokrzyżowała im plany

1 min. czytania
09.10.2022 14:33

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski ogłosili związek i udzielili wywiadu w „Pytaniu na śniadanie”. Okazuje się, że mieli inne plany na poinformowanie świata o łączącym ich uczuciu. Paulina Smaszcz pozbawiła widzów TVP sylwestrowej niespodzianki?

kasiacichopekmaciejkurzajewski
fot. Screen Instagram (@katarzynacichopek)

Paulina Smaszcz zaskoczyła wszystkich komentarzem na temat relacji Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. Później była partnerka prezentera TVP zamieściła w sieci oświadczenie, z którego wynika, że gwiazdy Telewizji Polskiej miały romansować od 2019 roku. Jak podaje Jastrząb Post, Cichopek i Kurzajewski mieli poinformować o ich relacji w inny sposób. Co planowali?

Redakcja poleca

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski planowali sylwestrową niespodziankę

Okazuje się, że Cichopek i Kurzajewski nie planowali wywiadu w „ Pytaniu na śniadanie”, podczas którego potwierdzili swój związek ogłoszony na Instagramie. Niespodziewane zachowanie Pauliny Smaszcz pokrzyżowało im plany.

- Kasia miała do końca roku nic nie mówić – podaje informator serwisu Jastrząb Post.

Według doniesień prezenterzy chcieli poinformować o łączącym ich uczuciu podczas koncertu sylwestrowego emitowanego na antenie Telewizji Polskiej. Byłby to z pewnością bardziej spektakularny sposób na przekazanie tej informacji. Mimo wszystko Cichopek ma nie żałować, że prawda wyszła na jaw nieco szybciej, niż planowała.

- Kasia odetchnęła z ulgą, że już nie musi ukrywać związku – mówi źródło serwisu.

Żałujecie, że Paulina Smaszcz pozbawiła nas tej sylwestrowej niespodzianki?