Obserwuj w Google News

Smutny sylwester Cichopek i Kurzajewskiego. „Nie poszalejemy z Maćkiem”

2 min. czytania
30.12.2022 18:07
Zareaguj Reakcja

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski nie zaplanowali na sylwestera niczego szalonego. Imprezę spędzą razem, ale w domowych pieleszach. Kasia Cichopek wprost powiedziała, że „nie poszaleją”. Co się stało?

Katarzyna Cichopek Maciej Kurzajewski
fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER/East News

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski w tym roku po raz pierwszy wspólnie spędzą sylwestra. Razem będą odliczać do rozpoczęcia nowego, 2023 roku, który zapewne przyniesie im mnóstwo radości i szczęścia. Jednak o hulankach i potupajkach nie ma nawet mowy. Tuż po sylwestrze bladym świtem muszą stawić się w pracy.

Zobacz także:  Cichopek słodko o porankach z Kurzajewskim. Szczerość w „Pytaniu na śniadanie”

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski nie poszaleją w sylwestra

Kasia Cichopek wraz z Maciejem Kurzajewskim musieli zaplanować sylwestra na spokojnie i na luzie. Następnego dnia nad ranem muszą stawić się w pracy w TVP wypoczęci i gotowi na kolejne wyzwania.

- No, nie poszalejemy z Maćkiem, bo musimy w niedzielę być już o 5 rano w pracy, by powitać się z naszymi widzami i przywitać Nowy Rok – mówiła Katarzyna Cichopek w rozmowie z „Faktem”.

Redakcja poleca

- Nie narzekamy, bo naprawdę kochamy naszą pracę i to nie jest kokieteria – dodała aktorka.

Kasia Cichopek wytłumaczyła, że jeszcze nie wie, w którym z domów będą świętować sylwestra. Jest za to pewna, że wraz z Maciejem Kurzajewskim złożą bliskim życzenia i uda im się wyściskać jej rodziców oraz mamę prezentera. Jeśli chodzi o dzieci aktorki, to te będą spędzać sylwestra wraz z Marcinem Hakielem.

Kurzopki mają więc pracowity koniec roku oraz początek nowego. Zdradziła, że ze studia „Pytania na śniadanie” połączą się ze swoimi kolegami i koleżankami, którzy w Zakopanem będą witać 2023 rok.

RadioZET.pl/Fakt.pl

Najgłośniejsze rozstania gwiazd w 2022 roku
8 Zobacz galerię
fot. East News, kolaż radiozet.pl