Obserwuj w Google News

Cichopek i Kurzajewski podjęli przełomową decyzję dotyczącą ich związku

2 min. czytania
20.01.2023 07:42
Zareaguj Reakcja

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski są w sobie bardzo zakochani. Ich związek miał wejść na kolejny etap. Po zaręczynach przyszła pora na wspólny dom.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski
fot. Mateusz Jagielski/East News

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski podjęli przełomową decyzję. Gwiazda "M jak miłość" i dziennikarz, przez fanów nazywani "Kurzopkami", ujawnili swój związek w 2022 roku. Od tego czasu wszystko się szybko potoczyło. Były zaręczyny, przyszła pora na wspólne lokum.

Zobacz także:  Cichopek i Kurzajewski miażdżą Smaszcz! Wystosowali do niej list

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski podjęli przełomową decyzję dotyczącą ich związku

Jak podaje jastrzabpost.pl, powołując się na Fakt, Katarzyna Cichopek zamieszka z ukochanym Maciejem Kurzajewskim. Para ma poszukiwać domu, w którym mogliby wspólnie zamieszkać.

Maciej ostatnio coraz częściej pomieszkuje u Kasi, ale przeprowadzić się do niej na stałe nie może. W podwarszawskiej willi mieszka z mamą, która ma cukrzycę, więc musi się nią opiekować – powiedziała informatorka gazety.

Dom musi być duży, żeby pomieścił też mamę Kurzajewskiego i dzieci Katarzyny Cichopek - Adama i Helenę. Para nie opowiada o tak intymnych wydarzeniach ze swojego życia, ale faktycznie coś może być na rzeczy. 

Redakcja poleca

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski: jak długo są parą?

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski potwierdzili, że są parą w 2022 roku. Była żona dziennikarza, Paulina Smaszcz, sugerowała, że są razem znacznie dłużej, od 2019 roku, gdy wspólnie nagrywali program "Czar Par" i pozostawali jeszcze w związkach małżeńskich. Para jednak nigdy tego nie potwierdziła.

Zobacz takżeWiśniewski podziękował fanom za wsparcie. Jak czuje się jego mama?

RadioZET.pl/JastrzabPost/fakt

Najgłośniejsze rozstania gwiazd w 2022 roku
8 Zobacz galerię
fot. East News, kolaż radiozet.pl