Cichopek cała w błocie hasa z Kurzajewskim. Co za widoki!

27.01.2023 14:40

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski w najlepsze szaleją w Jordanii. Prowadząca „Pytanie na śniadanie” relacjonuje wypad z ukochanym, a fani nie mogą napatrzeć się na piękne widoki. Tym razem aktorka pokazała nieco inne oblicze. Zapozowała w bikini, cała w błocie. Maciej Kurzajewski również cieszył się z bycia umorusanym.

Katarzyna Cichopek Maciej Kurzajewski
fot. screen Instagram katarzynacichopek

Katarzyna Cichopek spędziła swoje 40. urodziny w Izraelu z ukochanym. Teraz, z okazji 50. urodzin Macieja Kurzajewskiego, para wybrała się do Jordanii. Wycieczka była prezentem od aktorki. Rozemocjonowany dziennikarz nie krył wzruszenia i teraz wspólnie eksplorują największe atrakcje. Jedną z rozrywek była błotna kąpiel.

Zobacz także: Cichopek i Kurzajewski sobie nie żałowali. Wydali krocie na wycieczkę do Jordanii

Ubłocona Katarzyna Cichopek szaleje z Maciejem Kurzajewskim

Nie da się ukryć, że para uwielbia podróże. Gdy tylko uda im się zgrać urlop, wspólnie planują kolejne wyjazdy. Ten do Jordanii był pomysłem Kasi Cichopek.

- Maciek popłakał się ze wzruszenia i wziął na ręce Kasię. To był dla niego bardzo ważny dzień. Dostał od niej oryginalny prezent – podróż do Jordanii, w którą wyruszyli już następnego dnia. Oboje wolą przeżycia niż przedmiotytak o urodzinach Macieja Kurzajewskiego opowiadał informator „Jastrząb Post”.

Kurzopki nie marnują czasu. Podziwiali już plaże nad Morzem Czerwonym, Petrę, pustynię Wadi Rum i skorzystali z glampingu na tejże. Teraz nadeszła pora na nieco relaksu.

- Mówcie do mnie Your Mud-jesty. Kolejny punkt na trasie naszej jordańskiej wycieczki- Morze Martwe. Błoto z tego morza to naturalny kosmetyk,pielęgnuje koi, leczy dzięki bogactwu minerałów. Ktoś z Was próbował kąpieli błotnej? - napisała Kasia Cichopek na Instagramie (pisownia oryginalna - red.).

- Pięknie się patrzy na waszą miłość. Kochajcie się do końca świata i jeden dzień dłużej - zachwycała się jedna z fanek.

- W tej błotnistej wersji prezentujecie się najlepiej! - czytamy.

- Często nakładam błotną maskę na twarz, córka wtedy do mnie mówi Shrek - skwitowała ze śmiechem internautka.

loader
Najgłośniejsze rozstania gwiazd w 2022 roku
8 Zobacz galerię
fot. East News, kolaż radiozet.pl