Obserwuj w Google News

Cichopek zorganizowała Kurzajewskiemu urodziny. Dostał niesamowity prezent

2 min. czytania
26.01.2023 13:53
Zareaguj Reakcja

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski są pijani miłością. Na razie zakochani przebywają w Jordanii. Zanim razem wyjechali, świętowali okrągłe 50. urodziny dziennikarza. Kasia Cichopek przygotowała ukochanemu taką niespodziankę, że ten aż nosił ją na rękach.

Katarzyna Cichopek Maciej Kurzajewski
fot. screen Instagram katarzynacichopek

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski napawają się sobą – ich szczęścia nie zniszczą nawet sugestie mediów, że aktorka rozmyśliła się co do ślubu. Gwiazda „M jak miłość” dba o ukochanego. W ścisłej tajemnicy wyprawiła mu urodziny. W domu w Starej Miłosnej pojawili się najbliżsi, a po świętowaniu Kurzopki wybrały się w niezapomnianą podróż.

Zobacz także:  Katarzyna Cichopek w kuriozalnym nagraniu. „Oczy bolą; Co jest kurde”

Katarzyna Cichopek zrobiła niespodziankę Maciejowi Kurzajewskiemu

- Zanim Kasia i Maciek wylecieli do Jordanii w Starej Miłosnej, gdzie mieszka prezenter świętowano jego urodziny. Imprezę niespodziankę przygotowała Kasia razem z jedną z sióstr Maćka (specjalnie dla brata przyleciała z Izraela, gdzie mieszka) i jego mamą. Byli też rodzice prezenterki, jej brat z żoną, Helenka, Adam i oczywiście Bono. Psiak szalał ze szczęścia – dzieci Kasi nieustannie go głaszczą i chodzą z nim na spacery. Synowie Maćka – Franek z Włoch i Julek z Holandii połączyli się z nim przez kamery internetowe – zdradził informator „Jastrząb Post”.

Jednak to nie wszystko. Skoro urodziny, to musiał być i tort. Katarzyna Cichopek zadbała, aby był wyjątkowy i pyszny. Imprezowicze konsumowali więc czarno-złoty tort, na którym świeczki zostały ułożone w liczbę „50”.

Redakcja poleca

Maciej Kurzajewski był wzruszony uroczystością – niczego się nie spodziewał. Jubilat otrzymał też wyjątkowy prezent od ukochanej. Była to wycieczka do Jordanii, w której Kurzopki obecnie przebywają. Dziennikarz nie krył łez i gdyby mógł, to wyniósłby Kasię pod same niebiosa.

- Maciek popłakał się ze wzruszenia i wziął na ręce Kasię. To był dla niego bardzo ważny dzień. Dostał od niej oryginalny prezent – podróż do Jordanii, w którą wyruszyli już następnego dnia. Oboje wolą przeżycia niż przedmioty – relacjonuje „Jastrząb Post”, opierając się na wiadomości od informatora.

RadioZET.pl/Jastrzabpost.pl

Najgłośniejsze rozstania gwiazd w 2022 roku
8 Zobacz galerię
fot. East News, kolaż radiozet.pl