Obserwuj w Google News

Katarzyna Cichopek w kuriozalnym nagraniu. „Oczy bolą; Co jest kurde”

2 min. czytania
21.01.2023 14:25

Katarzyna Cichopek została wybrana na jurorkę programu TVP „You Can Dance”. Ten fakt niekoniecznie spodobał się internautom i widzom, ale postanowiono dać szansę aktorce. Teraz, przez promocję show w swoich social mediach, naraziła się na salwy śmiechu.

Katarzyna Cichopek
fot. TRICOLORS/East News

Katarzyna Cichopek ponownie musi odpierać krytykę związaną z „You Can Dance”. Gdy wyszło na jaw, że zasiądzie w jury show TVP, internauci pisali, że zamiast niej na fotelu powinien zasiąść ktoś, kto zawodowo zna się na tańcu – na przykład Marcin Hakiel. Mało kto zniósłby tak bolesną szpilę. Teraz Kasia Cichopek według krytyków znów się nie popisała.

Zobacz także:  Cichopek i Kurzajewski podjęli przełomową decyzję dotyczącą ich związku

Katarzyna Cichopek promuje „You Can Dance”. Internauci się śmieją

- Już dziś kolejny odcinek  „You Can Dance” i ostatni dzień castingu. Kto pojedzie z nami do Szkoły Tańca You Can Dance? Co tam się będzie działo? - napisała na Instagramie Kasia Cichopek.

Aktorka dodała do postu nagranie z „wariacjami”, które swojego czasu były popularnym trendem na TikToku. Kasia Cichopek jak gdyby nigdy nic pląsa sobie w salonie, gdy z sufitu „spływają”… kolejne Kasie Cichopek.

Aktorka zastyga i przyjmuje pozy swoich „sobowtórek”, zmieniając stylizację i kontynuując taniec. Internautom jakoś niespecjalnie spodobał się ten trend.

- Nie umiesz się ruszać, Pani Kasiu. Nie rób tego więcej sobie ani nam. Oczy bolą – czytamy w komentarzach.

- Co jest kurde, panie kurde – pytała internautka.

Redakcja poleca

- Jak teledysk do piosenki Zenka – śmiała się inna osoba.

- Kobieta po 40., a zachowuje się jak dziecko, dzieci takie animacje robią na TikToku, trochę pokory, pani Cichopek – skwitowano.

Gwiazdy zwolnione z TVP
8 Zobacz galerię
fot. Mateusz Grochocki/East News, VIPHOTO/East News, VIPHOTO/East News