Obserwuj w Google News

Katarzyna Cichopek zszokowała wyglądem. "Co się wydarzyło? Ktoś zawalił!" [FOTO]

2 min. czytania
13.01.2023 15:40
Zareaguj Reakcja

Katarzyna Cichopek pochwaliła się nową fryzurą na planie "You Can Dance - Nowa Generacja 2". Ukochana Macieja Kurzajewskiego wyprostowała loki i pokazała się z wygładzonymi włosami, ale zdaniem fanów była to zła decyzja. "Aż boli, jak się patrzy na te włosy" - komentują wygląd gwiazdy. 

Katarzyna Cichopek
fot. Tadeusz Wypych/REPORTER/EAST NEWS

Katarzyna Cichopek wyszła obronną ręką z afery, którą nakręciła wokół jej związku z Maciejem Kurzajewskim Paulina Smaszcz. Wbrew obawom skandal przysłuży się aktorce, a ona sama umocniła swoją pozycję w TVP i obecnie należy do najbardziej rozchwytywanych gwiazd telewizji publicznej.

Aktualne była żona Marcina Hakiela nie tylko gra w "M jak miłość" i prowadzi "Pytanie na śniadanie", ale także została gospodynią programu wnętrzarskiego "Operacja aranżacja" na kanale TVP Kobieta. Ponadto w tym sezonie Katarzyna Cichopek przeskoczyła z posady jurorki na prowadzącą "You Can Dance - Nowa generacja". Druga edycja tanecznego talent-show właśnie ruszyła w telewizyjnej Dwójce.

Redakcja poleca

Katarzyna Cichopek ma zniszczone włosy? 

Katarzyna Cichopek zaprosiła internautów do oglądania najnowszego "You Can Dance" i przy okazji zaprezentowała się w nowej fryzurze. Styliści wyprostowali jej włosy i zadbali o intensywny połysk, ale zdaniem internautów metamorfoza miała uwypuklić nie najlepszą kondycję włosów prezenterki. 

Bardzo zniszczone włosyJakieś takie spalone? - komentują obserwatorki i ganią fryzjerów, że oszpecili śliczną aktorkę. - Okropne i za dużo lakieru - uważają. 

Fryzura prowadzącej "You Can Dance" miała ogólnie wyglądać na suchą, zniszczoną i sztuczną. Nie brakowało jednak głosów, że tak właśnie prezentują się wyprostowane włosy u posiadaczek grubych loków i nie ma to nic wspólnego z ich zniszczeniem. 

Macie jakieś zastrzeżenia do kondycji włosów gwiazdy "You Can Dance?"