Obserwuj w Google News

Katarzyna Cichopek popłakała się na wizji. „Ja cię kręcę...”

2 min. czytania
13.01.2023 07:55
Zareaguj Reakcja

Katarzyna Cichopek nie wytrzymała podczas ostatniego odcinka „You can dance - Nowa Generacja”. Historia jednej z uczestniczek show doprowadziła gwiazdę do łez. Co wydarzyło się w tanecznym programie?

cichopek-popłakała-się-na-wizji-ja-cię-kręcę
fot. Piotr Kamionka/East News

Katarzyna Cichopek od niedawna jest jurorką w „ You can dance - Nowa Generacja”. W odświeżonym na potrzeby drugiego sezonu programie TVP w roli prowadzącej pojawiła się także Edyta Herbuś. Choć widzowie Telewizji Polskiej nie rozumieją, dlaczego profesjonalna tancerka „YCD” prowadzi, a za stołem jurorskim zasiada prezenterka, już wkrótce mogą zapomnieć o dziwnych decyzjach produkcji. Katarzyna Cichopek dostarcza bowiem fanom programu ogromnych emocji. Ostatnio prowadząca „ Pytania na Śniadanie” popłakała się na wizji. Co się stało?

Redakcja poleca

Katarzyna Cichopek nie mogła powstrzymać łez. „Ona jest w wieku mojej córki”

Obecność Katarzyny Cichopek w tanecznym programie TVP od początku wzbudzała kontrowersje. Fani programu proponowali nawet, by zamiast niej na ekranie pojawił się Marcin Hakiel. Wydaje się jednak, że ostatnie wydarzenia mogą przysporzyć gwieździe „ M jak miłość” sympatii. Okazuje się bowiem, że nie boi się ona okazywać emocji przed kamerami.

W najnowszym odcinku „You can dance - Nowa generacja” pojawiły się dziewczynki z Ukrainy. Zanim zaprezentowały fanom show układ taneczny, opowiedziały o dramacie wojny.

- Kiedy wyły syreny, chowaliśmy się do schronu. Bardzo się bałam i chciałam wrócić do swojego domku. Nie chcę tego pamiętać. Bardzo tęsknię za pieskiem i moim tatą - opowiadała zmuszona do ucieczki z ojczyzny dziewczynka.

Katarzyna Cichopek, która jest mamą 14-letniego Adama i o 4 lata młodszej od niego Heleny, nie mogła powstrzymać łez, gdy słuchała historii dziecięcych uczestniczek.

- Ona jest w wieku mojej córki i pomyślałam sobie o tym całym horrorze, który przechodzą. I zobacz, mimo wszystko są takie uśmiechnięte, ja cię kręcę... - mówiła w programie.

Gwiazda doceniła ambicję młodych Ukrainek, które mimo trudnego dla nich czasu nadal starają się walczyć o marzenia.

- Zdaję sobie sprawę, jak trudny jest to dla Was czas, tym bardziej doceniam, że nie poddajecie się, że walczycie o swoje marzenia i walczycie o siebie - podsumowała.

Spodziewaliście się, że najnowsza edycja „You can dance - Nowa generacja” dostarczy nam takich emocji?