Obserwuj w Google News

Kurzajewski upodabnia się do Hakiela? Widzowie nie mają wątpliwości

2 min. czytania
08.01.2023 21:18
Zareaguj Reakcja

Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek po raz kolejny raczyli widzów swoją obecnością w niedzielnym „Pytaniu na śniadanie”. Fani programu TVP od razu zauważyli, że ukochany aktorki chyba dość mocno upodabnia się do Marcina Hakiela. Chyba, że to tylko czysty przypadek?

Maciej Kurzajewski Marcin Hakiel
fot. Pawel Wodzynski/East News, Kamil Piklikiewicz/East News

Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek momentalnie zaczęli być baczniej obserwowani, kiedy ujawnili się ze swoją wielką miłością. Nie tylko serwisy plotkarskie, ale również fani i widzowie „Pytania na śniadanie” zaczęli im się bardziej przyglądać. Czego Kurzopki nie zrobią – od razu jest to komentowane. Teraz internauci nie odpuścili stylówce Macieja Kurzajewskiego. Wygląda jak brat Marcina Hakiela?

Zobacz także:  Katarzyna Cichopek w ogniu krytyki. „Zamiast niej powinien być Marcin Hakiel”

Maciej Kurzajewski upodabnia się do Marcina Hakiela?

W niedzielnym wydaniu „Pytania na śniadanie” Kasia Cichopek pojawiła się w białej koszuli, czarnych spodniach i beżowych szpilkach. Maciej Kurzajewski nie odstawał od partnerki – przywdział również białą koszulę, czarną kamizelkę oraz spodnie i buty w tym samym kolorze.

Widzowie programu TVP zwrócili uwagę na to, że Maciej Kurzajewski założył kamizelkę. Ten element garderoby kojarzy się internautom właśnie z Marcinem Hakielem, który często w nim pozował i nadal pozuje – przykładem jest chociażby sesja z nową ukochaną.

Redakcja poleca

- Kamizelka przeniesiona z Hakiela na Kurzajewskiego, bo wcześniej to raczej ten pan ubierał się w polówki i wiatrówki do programu – czytamy w komentarzach na Facebooku.

- Kurzajewski chyba pożyczył kamizelkę od Hakiela – skomentowała inna osoba.

Widzowie nadal pozostają w dwóch podzielonych obozach, podobnie jak fani „Dzień dobry TVN” w przypadku Małgorzaty Rozenek. Jedni uwielbiają Kurzopków i czule ich pozdrawiają, inni są zdania, że para nie powinna wspólnie prowadzić śniadaniówki.

- Widząc Kurzochopków, przełączono program na TVN, bo tam para, aż miło patrzeć... Bo dziecinada połączona z cyrkiem tej miłości powoduje, że odechciało się oglądać... Sypialnia Kurzochopkow powinna też być w telewizji... - oceniła internautka.

Najgłośniejsze rozstania gwiazd w 2022 roku
8 Zobacz galerię
fot. East News, kolaż radiozet.pl