Obserwuj w Google News

Katarzyna Cichopek już bez pierścionka zaręczynowego. Ślubu nie będzie?

2 min. czytania
25.01.2023 16:56
Zareaguj Reakcja

Katarzyna Cichopek pojechała na wakacje z Maciejem Kurzajewskim, ale na jej dłoni nie widać już pierścionka zaręczynowego. Brak klejnotu nie umknął uwadze obserwatorów, którzy liczyli, że para niedługo ogłosi ślub. Czyżby koniec małżeńskich planów Kasi i Macieja? 

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski
fot. Tadeusz Wypych/REPORTER/EAST NEWS

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski przestali ukrywać związek i choć ujawnienie się kosztowało ich sporo nerwów, głównie za sprawą wściekłej Pauliny Smaszcz, w końcu udało im się odzyskać trochę spokoju. Para właśnie wybrała się na Bliskich Wschód, gdzie zwiedzając Jordanię, świętuje 50. urodziny Macieja Kurzajewskiego.

W październiku gwiazdy "Pytania na śniadanie" w podobnych klimatach uczciły czterdziestkę Katarzyny Cichopek. Udały się wówczas do Jerozolimy, gdzie prezenterka na klęczkach dziękowała Bogu za łaski. W listopadzie wyszło na jaw, że Cichopek i Kurzajewski są już zaręczeni. Na palcu aktorki "M jak miłość" pojawił się wtedy złoty pierścionek z okazałym brylantem. 

Zobacz także:  Cichopek zorganizowała Kurzajewskiemu urodziny. Dostał niesamowity prezent

Katarzyna Cichopek bez pierścionka zaręczynowego. Co ze ślubem? 

Ciekawy szczegół dało się zauważyć na najnowszych zdjęciach z Jordanii. Na dłoni Katarzyny Cichopek nie ma już pierścionka zaręczynowego, który do niedawna błyszczał na jej palcu przy każdej okazji.

Na dotychczasowych relacjach z podróży klejnotu nigdzie nie widać, a jedyną biżuterię, jaką nosi Kasiaa jest złoty naszyjnik. 

Redakcja poleca

Dla wielu obserwatorów pary może być to nie lada zaskoczenie. W końcu zapowiadało się na ślub i wszyscy czekali, aż padnie konkretna data. Tymczasem ważny symbol miłości nagle gdzieś zniknął.

Czyżby Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski zrezygnowali ze ślubnych planów? Miejmy nadzieję, że nic takiego się nie wydarzyło, a aktora zdjęła pierścionek tylko na czas podróży. W końcu w trakcie glampingu na pustyni łatwo byłoby o zgubę lub zniszczenie cennego klejnotu. Po powrocie pary do Polski okaże się, czy faktycznie jest się czym martwić.