Obserwuj w Google News

Cichopek i Kurzajewski wsparli WOŚP. TVP wyciągnie konsekwencje?

2 min. czytania
30.01.2023 15:33
Zareaguj Reakcja

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski kompletnie zaskoczyli swoich fanów. Flagowe gwiazdy TVP i jednocześnie prowadzący „Pytanie na śniadanie” pokazali się z naklejonymi serduszkami WOŚP. Dostaną burę?

Katarzyna Cichopek Maciej Kurzajewski
fot. screen Instagram pytanienasniadanie

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski nie pokazali się z serduszkami WOŚP w studiu TVP. Nie chcieli epatować symbolem przed kamerami? Za to tuż po pracy zapozowali z czerwonymi naklejkami. Czy prezenterzy będą mieć kłopoty? W końcu od kilku lat unika się tematu Jurka Owsiaka i jego przedsięwzięcia w telewizji publicznej.

Zobacz także:  Cichopek i Kurzajewski zaręczyli się w Jordanii? Pokazała piękny pierścionek

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski wsparli WOŚP

WOŚP jest na tyle drażliwym tematem po wprowadzeniu „dobrej zmiany” w TVP, że od kilku lat widzowie dostają szczątkowe informacje na temat corocznej akcji. Podczas 31. finału organizacja zbiera na walkę z sepsą.

- Trwa 31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która tym razem gra dla małych i dużych. To zbiórka pieniędzy na sprzęt do diagnostyki i zakażeń. Wszystko pod hasłem „chcemy wygrać z sepsą” - mówiła Marta Kielczyk w „Wiadomościach”. WOŚP-owi poświęcono dokładnie 13 sekund.

Redakcja poleca

W „Wiadomościach” wspomniano również o Caritasie, któremu poświęcono o wiele więcej czasu. Tak czy siak, niektóre gwiazdy TVP nie odwracają się od Jurka Owsiaka. Chociaż nie chodzą z puszkami ani nie angażują się w licytacje, to dorzucą parę złotych do puli.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski najwidoczniej tak właśnie postąpili. Pokazali się szeroko uśmiechnięci, z naklejonymi na płaszcze serduszkami WOŚP. Jednak podczas „Pytania na śniadanie”, które para prowadziła w dzień 31. finału Orkiestry, nie padło ani słowo o akcji Jurka Owsiaka. Kurzopki bały się konsekwencji? Pytanie, czy i za tę spontaniczną publikację im się oberwie. Sami zobaczcie zdjęcie.

cichopek kurzajewski wośp
fot. screen Instagram katarzynacichopek
Gwiazdy zwolnione z TVP
8 Zobacz galerię
fot. Mateusz Grochocki/East News, VIPHOTO/East News, VIPHOTO/East News