Bez niego nie byłoby Kurzopków. Kto połączył Cichopek i Kurzajewskiego?

30.01.2023 11:20

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski spotkali się w pracy i dziś tworzą jedną z najgorętszych par w polskim show-biznesie. Nie ma dnia, by gwiazdy "Pytania na Śniadanie" nie były na językach internautów. Okazuje się, że w zbudowaniu relacji mógł przez przypadek pomóc im sam Jacek Kurski.

Bez niego nie byłoby Kurzopków. Kto połączył Cichopek i Kurzajewskiego?
fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER

W ostatnim czasie mało kto nie natknął się na informacje dotyczące związku Macieja Kurzajewskiego i Katarzyny Cichopek. Można odnieść wrażenie, że wciąż rozwijająca się (i nadal niezwykle zaskakująca) relacja prowadzących "Pytanie na śniadanie" jest jednym z najczęściej omawianych tematów przez portale plotkarskie. I nie można się temu dziwić. Związek Kurzopków to istna kopalnia newsów — szokujących, smutnych, radosnych... Ku uciesze fanów celebryckiej pary tematów jest w bród. A zawdzięczamy to... Jackowi Kurskiemu.

Zobacz także: Cichopek chce zbliżyć się do partnerki Hakiela. Co sądzi o tajemniczej Domince?

Jacek Kurski połączył Cichopek i Kurzajewskiego? Joanna Kurska odpowiada

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski tworzą najbardziej rozpoznawalny związek w polskim show-biznesie. Nie doszłoby do tego, gdyby nie działania byłego prezesa TVP. Drogi dziennikarza i gwiazdy "M jak miłość" skrzyżowały się właśnie w TVP, której dowodził Jacek Kurski. I to właśnie jego pomysłem było stworzenie antenowej pary, która pojawiłaby się w śniadaniówce.

 Maciej to najlepszy obecnie na antenie dziennikarz sportowy, z przepięknym głosem, ciepłym uśmiechem i perfekcyjną dykcją. Byłam przeszczęśliwa (wtedy jeszcze jako widz), kiedy mój mąż zdecydował, że Maciek poprowadzi "Pytanie na Śniadanie", a jak świetnie się z nim pracuje, przekonałam się, gdy zostałam szefową tego programu. Maciek to profesjonalny dziennikarz, błysk i inteligencja. Życzę mu tylko pięknych chwil w życiu — tłumaczyła w rozmowie z "Faktem" Joanna Kurska.

Wygląda więc na to, że były prezes Telewizji Polskiej przez przypadek przyłożył rękę do stworzenia prawdziwego związku. Dziś Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski wywołują sensacje nie tylko dzięki swoim występom na szklanym ekranie. Tysiące fanów obserwują rozwój ich relacji i z zapartym tchem śledzą poczynania gwiazdorskiej pary. Być może nie byłoby ku temu okazji, gdyby nie decyzja Kurskiego...

loader

Źródła: RadioZET.pl/Fakt.pl