Obserwuj w Google News

Cichopek i Kurzajewski zaręczyli się w Jordanii? Pokazała piękny pierścionek

2 min. czytania
30.01.2023 14:10

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski wrócili z pięknej Jordanii – od razu pojawili się w studiu „Pytania na śniadanie”. Na dziennikarza czekał tort z okazji 50. urodzin, a aktorka nie kryła dużej błyskotki na palcu. Kurzopki zaręczyły się podczas wyjazdu? Fani pary spekulują na całego.

Katarzyna Cichopek Maciej Kurzajewski
fot. screen Instagram katarzynacichopek

Katarzyna Cichopek po raz pierwszy zaprezentowała pierścionek wyglądający na zaręczynowy podczas gali 70-lecia TVP. Unikała odpowiedzi, czy błyskotka to symbol nowego rozdziału w związku z Maciejem Kurzajewskim. Przez tygodnie – na podstawie doniesień informatora „Pudelka” - pisano, że aktorka zaręczyła się w Nowym Jorku. Kurzopki do tej pory nie potwierdziły tych rewelacji.

Zobacz także:  Cichopek zaskoczyła Kurzajewskiego. Wzruszony publicznie wyznał jej miłość

Katarzyna Cichopek zaręczyła się z Maciejem Kurzajewskim w Jordanii?

Maciej Kurzajewski otrzymał od Katarzyny Cichopek wyjątkowy prezent – był nim nie tylko wykwintny tort, ale też wyjazd do Jordanii. Para odwiedziła pustynię Wadi Rum, Petrę czy też bawiła się w błocie i moczyła w Morzu Martwym.

Z okazji 50. urodzin ekipa „Pytania na śniadanie” również przygotowała niespodziankę. Maciej Kurzajewski został zaskoczony tortem i toną życzeń. Jednak wzrok widzów przyciągnęła dłoń Katarzyny Cichopek.

Prowadząca nie zdołała ukryć sporego pierścionka, do złudzenia przypominającego ten, który nosiła księżna Diana. Duży kamień w kolorze szafiru, otoczony kryształkami często jest wybierany na uroczystość zaręczyn – stąd właśnie rozmyślania widzów.

Redakcja poleca

Na razie para nie skomentowała, czy pierścionek to zwykły prezent, czy też coś więcej. Jednak Katarzyna Cichopek podczas urodzin Macieja Kurzajewskiego w studiu nie nosiła poprzedniej błyskotki, uznawanej przez wielu za „zaręczynową”. Być może niedługo dowiemy się, czy coś jest na rzeczy.

- Nie komentuję takich spraw... mamy swoje życie prywatne i bardzo się cieszę, że je mamy!  - mówił Maciej Kurzajewski w rozmowie z „Faktem” niedługo po gali 70-lecia TVP, gdzie zadebiutował na salonach wraz z nową ukochaną.

katarzyna cichopek pierścionek
fot. screen Instagram pytanienasniadanie
Najgłośniejsze rozstania gwiazd w 2022 roku
8 Zobacz galerię
fot. East News, kolaż radiozet.pl