Obserwuj w Google News

Katarzyna Cichopek przesadziła? „Doprowadziłam dzieci do płaczu”

2 min. czytania
27.01.2023 08:17
Zareaguj Reakcja

Katarzyna Cichopek zasiada za stołem jurorskim w programie TVP „You Can Dance”. Aktorka postanowiła zorganizować młodym uczestnikom show warsztaty, które bazowały na emocjach i tańcu. Gwiazda była w szoku i stwierdziła, że doprowadziła dzieci do płaczu.

Katarzyna Cichopek
fot. screen Instagram youcandancetvp

Katarzyna Cichopek to kobieta wielu talentów – mało kto, oglądając ją przed telewizorem, pamięta, że jest absolwentką wydziału psychologii na SWPS. Aktorka postanowiła wykorzystać swoje umiejętności w pracy z dziećmi. Uczestnicy „You Can Dance. Nowa Generacja 2” mieli za zadanie wylosować karteczkę z nazwą emocji i zaprezentować ją na scenie. Niektórzy mocno się zaangażowali.

Zobacz także:  Cichopek zorganizowała Kurzajewskiemu urodziny. Dostał niesamowity prezent

You Can Dance: Katarzyna Cichopek doprowadziła dzieci do płaczu

Katarzyna Cichopek tłumaczyła, że pomysłem na warsztaty było oswojenie emocji, które przecież będą towarzyszyć uczestnikom podczas trwania programu, a także w dalszym życiu. Zdaniem aktorki ważne jest, aby poprzez taniec tak wyrazić uczucia, żeby widzowie mieli dreszcze.

- Ważne jest, aby na ten taniec nałożyć coś więcej. Przekazać jakąś historię tak, żeby wszyscy ci po drugiej stronie obiektywu mieli dreszcze, tak jak ja mam teraz, mówiąc do was. Żeby byli wzruszeni, żebyśmy poprzez wasze emocje wywołali u widzów emocje... Czemu płaczesz? Wszystko dobrze? - mówiła Kasia Cichopek, zwracając się do zapłakanej dziewczynki.

Aktorka nie sądziła, że uczestnicy tak mocno zaangażują się w powierzone zadania. Była zdziwiona emocjonalnym podejściem dzieci.

Redakcja poleca

- Doprowadziłam dzieci do płaczu – skwitowała Katarzyna Cichopek.

Jurorka utrzymywała, że kluczowe jest, aby emocje wyrzucać z siebie i kompletnie się ich nie wstydzić. Ważne jest też ich nazwanie. Dzieci czeka teraz szczególnie stresujący okres, ponieważ już w tym tygodniu dowiemy się, kto dostanie się do finałowej szesnastki.

- Szczerze, nie spodziewałam się, że oni ta bardzo w to wejdą. Tak sobą na 100 procent – dziwiła się jurorka „You Can Dance”.

Skandale gwiazd
11 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS