Obserwuj w Google News

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski jednak zamieszkają razem? "Ona chce sprzedać dom"

2 min. czytania
14.10.2022 08:06

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski jednak zamieszkają razem? Według medialnych doniesień zakochana gwiazda TVP ma rozglądać się za nowym lokum i planować sprzedaż domu. Ich związek wchodzi w nowy etap?

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski
fot. Lukasz Kalinowski/East News

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski wywołali w krajowym show-biznesie prawdziwą burzę, potwierdzając plotki o swoim związku. O ich relacji mówiło się głośno od momentu, w którym Marcin Hakiel zasugerował, że jego była już żona miała romans. Teraz prowadzący "Pytania na śniadanie" otwarcie chwalą się swoim szczęściem, ale też muszą mierzyć się z ostrą krytyką. Choć według "Faktu" para nie planowała wspólnego mieszkania, najnowsze doniesienia "Super Expressu" stawiają sprawę w innym świetle.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski zamieszkają razem? Aktorka ma mieć konkretne plany

Według "Faktu" Cichopek ma obecnie koncentrować się na planach zawodowych i wychowaniu dzieci, dlatego nie miała planować zamieszkania z nowym ukochanym. Innego zdania jest informator "Super Expressu".

- Kasia i Maciek nie mieszkają razem. Ona nie może opuścić mieszkania, z którego jej dzieci mają blisko do szkoły, a on ma dom w Starej Miłosnej, z dala od centrum Warszawy. Na razie tylko się spotykają i od czasu do czasu zostają u siebie na noc - poinformował na wstępie.

Redakcja poleca

Z tego powodu Katarzyna Cichopek i jej partner mają myśleć o większym lokum w Centrum Warszawy, gdzie wszyscy mogliby czuć się swobodnie. Zdaniem źródła "Super Expressu" aktorka planuje sprzedaż domu, żeby mieć środki na nowe gniazdko.

- Kasia i Maciej marzą o czymś większym w centrum Warszawy, takim, aby znalazło się tam miejsce dla wszystkich. Ona chce sprzedać dom, który przed laty kupiła z Marcinem, i czeka na wyrok sądu w sprawie kredytu we frankach, który razem wzięli na zakup nieruchomości. Jeśli wszystko pójdzie dobrze, po nowym roku będzie mogła przeglądać nowe oferty i sama też będzie mogła ubiegać się o kredyt. Nie licząc możliwości Maćka - czytamy.

Myślicie, że już niedługo gwiazdy TVP czeka przeprowadzka?