Smaszcz złożyła Kurzajewskiemu zjadliwe życzenia. Potężna szpila w dniu urodzin!

30.01.2023 14:01

Paulina Smaszcz nie oszczędziła Macieja Kurzajewskiego nawet w dniu jego urodzin. Kobieta-petarda przekazała 50-latkowi uszczypliwe życzenia, m.in. zbudowania z Katarzyną Cichopek "rodziny bez kłamstw i braku szacunku". Nie omieszkała też zadrwić z "drugiej młodości" prezentera. 

Paulina Smaszcz
fot. TRICOLORS/East News, Instagram:@maciejkurzajewski

Maciej Kurzajewski hucznie świętuje 50. urodziny. Ekipa "Pytania na śniadanie" powitała prezentera tortem, a Katarzyna Cichopek przygotowała wyjątkowy prezent, który sprawił, że prezenterowi stanęły łzy w oczach. 

Biegnij przez życie z radością i uśmiechem! Mam nadzieję, że dotrzymam ci kroku. Realizuj swoje plany i spełniaj marzenia, czerp z życia garściami, kolekcjonuj piękne wspomnienia i zawsze otaczaj się wspaniałymi ludźmi. Bądź szczęśliwy! Dziękuję wszystkim za życzenia dla Maćka - przekazała ukochanemu gwiazda "M jak miłość".

Paulina Smaszcz złożyła złośliwe życzenia Maciejowi Kurzajewskiemu

Paulina Smaszcz nieoczekiwanie zamieściła na Instagramie życzenia urodzinowe dla Macieja Kurzajewskiego. Była żona prezentera, wprawdzie trochę wyciszyła się po medialnej aferze, lecz nie zamierza odpuszczać Kurzajewskiemu przewin z czasów ich małżeństwa. Nie omieszkała wytknąć mu ich nawet w dniu urodzin. 

- Macieju, ponieważ nie mam szansy złożyć ci życzeń inną drogą, składam ci życzenia tutaj. Życzę ci spełnienia, dumy i szczęścia w roli ojca naszych synów i dziadka naszej wnuczki. Wielkiej miłości i założenia nowej, wspaniałej, szczerej, lojalnej rodziny, bez kłamstw, braku szacunku, pełnej wzajemnego wsparcia. 50-ka otwiera drugą połowę życia, więc życzę ci, aby uruchomiła w tobie refleksję nad sobą i przeszłością, by twoja przyszłość była dla ciebie jak najlepsza i najwspanialsza - wypaliła kobieta-petarda. 

Smaszcz zadrwiła z "drugiej młodości" Kurzajewskiego i zgrywania młodzika przy sporo młodszej narzeczonej. 

- Nasi synowie przekazali mi, że życzono tobie "drugiej młodości", a ja nie wiem, czy to dla ciebie dobre, bo znam ciebie od 25 lat. Raczej czasu, biologii i Boga nie da się oszukać, więc raczej otwórz się na drugą połowę życia, mając dokładnie tyle lat, ile masz, bo przed tobą jeszcze wiele niesamowitych wydarzeń, historii, przygód, emocji i inspiracji godnych dojrzałego, doświadczonego, pełnego przemyśleń i lekcji życia 50-latka - przekazała byłemu mężowi 

Końcówka była równie bezczelna. Smaszcz wywlekła sporą porcję prywaty i przekazała Kurzajewskiemu życzenia także od swojego partnera. 

- Paulina - szczęśliwa Mama Juliana i Franka, za chwilę Babcia naszej wnuczki. Dodaję również życzenia od całej mojej poznańskiej rodziny, moich przyjaciół i mojego partnera - zakończyła zjadliwie była gwiazda TVP. 

Klasa? 

loader