Obserwuj w Google News

Cichopek i Kurzajewski sobie nie żałowali. Wydali krocie na wycieczkę do Jordanii

2 min. czytania
26.01.2023 12:12
Zareaguj Reakcja

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski szaleją na wakacjach w Jordanii. Celebryci nie przejmowali się wydatkami i hucznie świętowali 50. urodziny dziennikarza. Ile zapłacili za romantyczny wypad?

cichopek-i-kurzajewski-sobie-nie-żałowali-wydali-krocie-na-wycieczkę-do-jordanii
fot. Instagram (@katarzyna.cichopek)

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski wybrali się na Bliski Wschód z okazji 50. urodzin prezentera Telewizji Polskiej. Tym samym potwierdziły się plotki o urodzinowej wyprawie zakochanych. Prowadzący „ Pytania na Śniadanie” nie pojechali jednak do Izraela. Gwiazdy TVP odwiedziły Jordanię i zatrzymały się na pustyni Wadi Rum. Cichopek i Kurzajewski wypoczywają w luksusowym „marsjańskim namiocie”, za którego wynajem zapłacili niemałą sumę. Celebryci nie żałowali sobie na wakacjach i z przytupem świętowali okrągłe urodziny dziennikarza.

Redakcja poleca

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski zaszaleli na wakacjach. Wydali majątek

Wbrew wcześniejszym doniesieniom para nie powróciła do Izraela, gdzie ogłosili swój związek. Wydaje się jednak, że Jordania także da im wiele okazji do publicznego okazywania sobie uczuć.

- Jordania to kolejne spełnione marzenie na naszej podróżniczej liście. W ciągu kilku godzin zachwyciła nas różnorodnością - od plaż nad Morzem Czerwonym, po pustynię Wadi Rum, a to dopiero początek naszej jordańskiej przygody. Przed nami kolejne dni w tej magicznej krainie. I jeszcze jedno, glamping na pustyni jest obłędny. W dzień cudowny krajobraz, a nocą gwiazdy na wyciągnięcie ręki - zachwycała się Cichopek na Instagramie.

Glamping można uznać za camping o podwyższonym standardzie. Gwiazda zdążyła już pochwalić się fanom romantycznymi chwilami spędzonymi z partnerem i wynajętym przez nich „apartamentem”. Wakacyjne mieszkanko robi duże wrażenie! Ile trzeba było za nie zapłacić?

Luksusowe pole namiotowe, na którym zatrzymali się celebryci, oferuje między innymi domki za 600 złotych w górę. Jednak Cichopek i Kurzajewski zechcieli zamieszkać w 50-metrowym „namiocie marsjańskim”, za którego mieli zapłacić 1450 złotych za noc. Cena nie powinna dziwić, ponieważ w ich tymczasowym domostwie znajduje się między innymi duże podwójne łóżko, łazienka i balkon z widokiem na góry.

cichopek-kurzajewski-glamping1
fot. booking.com (Hasan Zawaideh Camp)
cichopek-kurzajewski-glamping2
fot. booking.com (Hasan Zawaideh Camp)

Jeżeli doliczyć do tego finanse przeznaczone na bilety lotnicze czy wyżywienie, koszt wakacji gwiazd może niejednego zaskoczyć. Na tym jednak nie koniec, bowiem Katarzyna i Maciej wybrali się także na przejażdżkę wynajętym samochodem po pustyni.

- Najlepszym sposobem, by w jeden dzień doświadczyć piękna Wadi Rum, jest kilkugodzinna wyprawa samochodem. Sprawdziliśmy i było obłędnie! Przygoda życia! Ktoś z Was był w Jordanii? Co polecacie zwiedzić? - dopytywali fanów, szukając kolejnych atrakcji.

Zazdrościcie im bogatych w przeżycia wakacji?