Obserwuj w Google News

Małgorzata Rozenek o małżeństwie z prawnikiem. „Krótkie”

2 min. czytania
20.03.2023 13:55
Zareaguj Reakcja

Zanim Małgorzata Rozenek została żoną Radosława Majdana miała na koncie dwa małżeństwa – o jej relacji z tajemniczym radcą prawnym nie wiadomo jednak wiele. „Perfekcyjna Pani domu” postanowiła uchylić rąbka tajemnicy i opowiedziała o dawnej miłości.

Małgorzata Rozenek
fot. MATEUSZ GROCHOCKI/Dzien Dobry TVN/East News

Małgorzata Rozenek jest obecnie w szczęśliwym małżeństwie z Radosławem Majdanem, z którym wychowuje trójkę dzieci – wspólnego synka Henia oraz dwóch synów ze związku z Jackiem Rozenkiem: Stanisława i Tadeusza. Nie wszyscy natomiast wiedzą, że „perfekcyjna pani domu” miała wcześniej jeszcze jednego męża, którego poznała w trakcie studiów na Uniwersytecie Warszawskim.

Zobacz także:  Małgorzata Rozenek zaskoczyła wyznaniem. Musi to zrobić przed śmiercią

Małgorzata Rozenek ma koncie kilka ślubów – do trzech razy sztuka?

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan uchodzą za jedną z najbardziej zgranych par w polskim show-biznesie. Zakochani poznali się w 2013 roku podczas premiery filmu „Mój biegun” i szybko między nimi zaiskrzyło.

Jak myśmy się poznali, to nie było tak, że któreś z nas planowało, żeby ułożyć sobie życie, ale była to miłość od pierwszego wejrzenia. Ja pamiętam, jak my się spotkaliśmy na premierze. On podszedł do mnie, zaczęliśmy rozmawiać i zauważyłam, że zaczęli podchodzić fotoreporterzy. Ja mu wtedy powiedziałam: "Radosław nie podchodź do mnie, bo za chwilę będziesz moim trzecim mężem", a on do mnie: "Dobra, ja też miałem dwie żony, więc do trzech razy sztuka"

 – opowiadała celebrytka w programie „Kobiecym Okiem”.

Z poprzednim mężem, Jackiem Rozenkiem gwiazda TVN spędziła 10 lat i do dziś utrzymuje z nim przyjacielskie relacje.

To był fantastyczny okres małżeństwa. Pierwszych pięć lat to była bajka, ale później się ona skończyła. Tak to w życiu bywa

– wyznał mężczyzna w rozmowie z „Plotkiem”.

Redakcja poleca

Małgorzata Rozenek opowiedziała o pierwszym małżeństwie. „Mamy dobre relacje”

Małgorzata Rozenek rzadko opowiada publicznie o swoim pierwszym małżeństwie, jednak niedawno postanowiła zrobić wyjątek i zdradziła, jak wspomina związek z poznanym na studiach radcą prawnym. Para wzięła ślub w młodym wieku i ich relacja nie przetrwała próby czasu.

Krótkie, miłe… Naprawdę. Mamy dobre relacje i kontakt. Tyle. Nie ma co się nad tym rozwodzić, bo dla niektórych będzie to kolejna pożywka

– wyjaśniła „perfekcyjna pani domu” w rozmowie z magazynem „Pani”.

Celebrytka nie wyjawiła, kiedy po raz pierwszy stanęła na ślubnym kobiercu, jednak podkreśla, że nie było tu mowy o porywach namiętności.

Moje pierwsze małżeństwo było bardzo racjonalne, bardzo miłe. Tak mi się wydawało, że to racjonalne, bo on był z dobrego domu, prawnik… Mamy bardzo dobre relacje do dzisiaj

 – opowiadała na antenie podcastu „WojewódzkiKędzierski”.

W przypadku Rozenek doskonale sprawdza się powiedzenie „do trzech razy sztuka” – trzeba przyznać, że gwiazda TVN rozkwitła u boku Radosława Majdana.

Jesteście podobnego zdania?

RadioZet.pl/”Kobiecym okiem”/”Plotek”/”Pani”

gwiazdy które brały ślub kilka razy
10 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS