Obserwuj w Google News

Małgorzata Rozenek przez „Perfekcyjną panią domu” nie zrobiła doktoratu

Redakcja
1 min. czytania
11.07.2018 14:02
Zareaguj Reakcja

Małgorzata Rozenek-Majdan jest obecnie jedną z najbardziej rozchwytywanych gwiazd show-biznesu. Okazuje się, że przez nawał pracy musiała przesuwać plany edukacyjne. Zapewnia, że ma zamiar zrobić doktorat.

Małgorzata Rozenek
fot. Insta

Nie jest tajemnicą, że Małgorzata Rozenek-Majdan ukończyła studia na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Po obronie pracy magisterskiej podjęła studia doktoranckie. Niestety nagły zwrot w jej karierze związany z przyjęciem roli „perfekcyjnej pani domu” w programie o tej samej nazwie sprawił, że musiała marzenia o doktoracie odłożyć.

Jak zdradziła w wypowiedzi dla „Super Expressu”, nie zamierza jednak swoich edukacyjnych planów porzucać.

– Przyjdzie taki moment, że ja obronię swój doktorat, który teraz będę już musiała napisać od nowa, studia doktoranckie będę musiała zrobić od nowa, ponieważ one są ważne tylko cztery lata, a ten czas już dawno minął. Ale zrobię to na pewno, bo po pierwsze obiecałam moim rodzicom, po drugie – bo się przyzwyczaiłam do tej myśli, że jestem doktorem prawa – powiedziała.

Żali się, że doktorat wymaga poświęcenia mu czasu, a w tej chwili nie ma możliwości, by mogła się nim zająć.

– To wymaga dużo czasu i teraz nie widzę na horyzoncie nawet takiej możliwości, żeby się tym zająć, ale na pewno będę chciała.

Czy to się jej uda?