Obserwuj w Google News

Małgorzata Rozenek już tak nie wygląda. Co się stało z gwiazdą "Dzień Dobry TVN"?

1 min. czytania
15.03.2023 21:16
Zareaguj Reakcja

Wiosna to czas zmian. Nie uniknęła ich nawet Małgorzata Rozenek, która nadchodzącą porę roku zamierza przywitać w nowym wydaniu. Blond to już przeszłość. Teraz na głowie prowadzącej "Dzień Dobry TVN" króluje kolor kasztanowy.

Małgorzata Rozenek
fot. VIPHOTO/East News

Małgorzata Rozenek zdecydowała się na wielką metamorfozę. Jasne fale, które były jej znakiem rozpoznawczym, zamieniła na burzę brązowych włosów. Efektami spektakularnej transformacji pochwaliła się na Instagramie.

Zobacz także: George Rozenek-Majdan miał kontuzję. Stanął na łapki dzięki lekarzom

Małgorzata Rozenek przeszła metamorfozę

Prowadząca "Dzień Dobry TVN" jest znana z dosyć wyszukanego stylu. Co jakiś czas w sieci pojawiają się wykonane przez paparazzi zdjęcia, na których możemy podziwiać jej kreacje. Nie brakuje ich też na Instagramie, na którym Gosia także chętnie chwali się swoimi stylizacjami.

Pomimo tego, że lubi eksperymentować z ubiorem, Małgorzata Rozenek w ostatnim czasie niezbyt często decydowała się na radykalne zmiany w swoim wyglądzie. Teraz się to zmieniło. Gwiazda TVN udała się do fryzjera i przeszła totalną transformację. Po jej blondzie pozostało jedynie wspomnienie. Teraz Rozenek jest szatynką.

Proces metamorfozy prowadzącej "Dzień Dobry TVN" mogliśmy zobaczyć na jej insta stories.

Małgorzata Rozenek przeszła metamorfozę
fot. Instagram: @m_rozenek

Jak na tę transformację zareagowali bliscy Małgorzaty Rozenek? Z dalszej części instagramowej relacji dowiadujemy się, że zarówno mąż, jak i dzieci, nie zwrócili uwagi na zmianę, jaka zaszła na głowie gwiazdy.

Typowo, typowo — podsumowała na insta story Małgosia.

Podoba wam się jej metamorfoza?

Redakcja poleca

Źródła: RadioZET.pl/Instagram: @m_rozenek