Obserwuj w Google News

Małgorzata Rozenek w ogniu krytyki: "Kiedy te dzieci widzą mamę?”

2 min. czytania
23.12.2022 11:42
Zareaguj Reakcja

Małgorzata Rozenek pochwaliła się w mediach społecznościowych nagraniem z kolejnego treningu. Filmik z siłowni nie spodobał się części internautów, którzy zarzucili celebrytce m.in. dbanie o sylwetkę kosztem własnych dzieci. „Perfekcyjna pani domu” nie zostawiła przytyków bez odpowiedzi.

Małgorzata Rozenek
fot. PRZEMEK SWIDERSKI/East News

Małgorzata Rozenek od lat związana jest ze stacją TVN, a największą popularność przyniósł jej program „Perfekcyjna pani domu”, który prowadziła w latach 2012-2014. Kariera celebrytki szybko nabrała tempa – możemy zobaczyć ją w produkcjach takich jak „Azja Express”, „Piekielny hotel” czy „Projekt Lady”. Obecnie prowadzi popularną śniadaniówkę „Dzień dobry TVN” w duecie z Krzysztofem Skórzyńskim.

Zobacz także:  Co poprawiła sobie Małgorzata Rozenek? Lista zmian poraża

Małgorzata Rozenek nie ma czasu dla dzieci? Ostro odpowiedziała

Prywatnie Rozenek jest żoną Radosława Majdana, z którym doczekała się synka Henryka. Para wychowuje wspólnie także dwóch synów z małżeństwa gwiazdy z Jackiem Rozenkiem – Stanisława i Tadeusza.

Grafik znanej mamy jest ostatnio bardzo napięty – oprócz obowiązków zawodowych Małgosia aktywnie uczestniczy w obozach treningowych Anny Lewandowskiej, jest stałą bywalczynią siłowni oraz ogłosiła, że planuje spróbować swoich sił w nowej dyscyplinie.

Ale tak naprawdę to, co jest taką moją nową rzeczą, którą chcę spróbować to, uwaga, łyżwiarstwo figurowe. I jestem już po pierwszych treningach. To jest coś, co robię prywatnie, coś, co robię dla siebie, coś, co ma rozwijać mnie jako osobę i nie ma to nic wspólnego z żadną pracą zawodową

– wyjawiła w rozmowie z „Jastrząb Post”.

Redakcja poleca

„Perfekcyjna pani domu” jest również bardzo aktywna w mediach społecznościowych, a jej profil na Instagramie obserwuje obecnie aż 1,5 miliarda użytkowników. Niedawno podzieliła się z fanami relacją z jednego z treningów, co nie przypadło do gustu internautom.

Sylwetka super, ale gdzie czas dla rodziny?
Kiedy te dzieci mamę widzą i na jak długo?  

– dopytywali w sekcji komentarzy.

Gwiazda TVN postanowiła zareagować i szybko wyjaśniła dociekliwym fanom, jak organizuje swój dzień.

Ćwiczę o 6 rano, po to właśnie, żeby mnie dzieci widywały jak wstaną

 – wytłumaczyła celebrytka obserwatorom.

Zabiegana mama najwyraźniej doskonale wie, jak ułożyć swój grafik, by znaleźć czas dla najbliższych.

Lubicie Małgorzatę Rozenek?

RadioZet.pl/"Jastrząb Post"

Małgorzata Rozenek-Majdan
10 Zobacz galerię
fot. Przemek Świderski/Reporter/East News