Zamknij

Krzysztof Skórzyński o pracy z Małgorzatą Rozenek w "DDTVN". Padły szczere słowa

08.11.2022 13:49

Krzysztof Skórzyński i Małgorzata Rozenek są stosunkowo nową parą prowadzących w "Dzień Dobry TVN". Dziennikarz zdradził, jak mu się pracuje z jedną z najbardziej rozpoznawalnych celebrytek. 

Małgorzata Rozenek i Krzysztof Skórzyński
fot. VIPHOTO/East News

Krzysztof Skórzyński szczerze o pracy z Małgorzatą Rozenek. Prezenter jest doświadczony, a jego partnerka dopiero zaczyna przygodę z dziennikarstwem. Skórzyński skomentował współpracę z Rozenek i zdradził, co myśli o jej staraniach.

Zobacz także: Urszula Chincz odgraci domy Polaków w „DDTVN”. Nowa „Perfekcyjna Pani Domu”?

Krzysztof Skórzyński o pracy z Małgorzatą Rozenek w "Dzień Dobry TVN"

Krzysztof Skórzyński i Małgorzata Rozenek są nowymi prowadzącymi "Dzień Dobry TVN". Ich występy są szeroko komentowane przez widzów, szczególnie ze względu na Małgorzatę Rozenek, która dopiero zdobywa doświadczenie w pracy dziennikarskiej. Skórzyński dzielnie wspiera początkującą koleżankę, a teraz wypowiedział się na jej temat w rozmowie z "Party".

Jak podaje teleshow.wp.pl, Skórzyński przyznał, że miał na początku wątpliwości, czy praca z Małgorzatą Rozenek, która nigdy nie prowadziła programu na żywo, jest dobrym pomysłem. Z czasem okazało się, że Krzysztof bez problemu dogadał się ze współprowadzącą

Byłem jej szalenie ciekawy. Z Małgosią szybko się polubiliśmy i dogadaliśmy. Ona wprowadziła mnie w świat, którego do tej pory nie znałem, a ja staram się jej zawsze służyć radą w świecie, w którym prowadzi się rozmowy i słucha - zdradził w rozmowie z "Party".

Skórzyński zwraca uwagę na to, że sam jeszcze niedawno zajmował się tylko dziennikarstwem informacyjnym, dlatego prowadzenie programu rozrywkowego jest i dla niego wyzwaniem. Ceni sobie jednak pracę z Małgorzatą Rozenek.

Wywodzimy się z różnych światów, mamy inne umiejętności, które na antenie fajnie się uzupełniają - podsumował współpracę z Rozenek.

Być może widzowie niebawem "odpuszczą" trochę nowej parze prowadzących i docenią ich starania.

"Dzień Dobry TVN": kiedy oglądać?

"Dzień dobry TVN” to poranny program prowadzony na żywo. Można go oglądać w godzinach 8.00 do 10.55 od poniedziałku do niedzieli.

Zobacz także: Paulina Smaszcz nie żałuje, że opowiedziała o związku Cichopek i Kurzajewskiego

loader

RadioZET.pl/teleshow.wp.pl

Znani leworęczni
10 Zobacz galerię
fot. Instagram