Zamknij

Urszula Chincz odgraci domy Polaków w „DDTVN”. Nowa „Perfekcyjna Pani Domu”?

07.11.2022 21:09

Urszula Chincz znana także jako Ula Pedantula od dawna jest związana ze stacją TVN. Gwiazda poinformowała, że już niebawem zobaczymy ją w nowej roli. Wypełni lukę po „Perfekcyjnej Pani Domu”?

urszula-chincz-odgraca-domy-polaków-nowa-perfekcyjna-pani-domu
fot. BLAWICKI PIOTR/EAST NEWS, VIPHOTO/EAST NEWS

Urszula Chincz jest dobrze znaną widzom TVN dziennikarką. Prezenterka prowadziła między innymi program „Dom marzeń” i przeprowadzała wywiady z celebrytami, zdradzając, jakie są „Gwiazdy prywatnie”. Chincz wielu kojarzy jako Ulę Pedantulę i śledzi jej poczynania ze względu na publikowane przez nią liczne porady dotyczące prowadzenia domu. Dziennikarka zdradziła, że po raz kolejny ruszy na pomoc Polakom, którzy nie potrafią poradzić sobie z bałaganem panującym w ich domach. Czyżby miała zostać nową „Perfekcyjną Panią Domu”?

Ula Chincz pomoże Polakom odgracić domy. Nowy cykl w „Dzień Dobry TVN”

Gwiazda zapowiedziała nowy cykl „OdgracaMY”, w którym pomoże widzom „DDTVN” posprzątać ich mieszkania, a przy okazji pozbyć się z ich domów zbędnych rzeczy, wyrzucić je lub sprzedać.

Wbrew pozorom to nie pierwszy raz, kiedy Urszula Chincz poprowadzi program zbliżony formą do „Perfekcyjnej Pani Domu”. Swego czasu na antenie TVN Style widzowie mogli oglądać show „Misja ratunkowa”, w którym gwiazda pomagała uczestnikom poradzić sobie z bałaganem. Tym razem program prezenterki będzie jedynie jedną z części wydań „Dzień Dobry TVN”. Nie ma jednak tego złego, co by na dobre nie wyszło. Skoro program śniadaniowy zaczęła prowadzić Małgorzata Rozenek-Majdan, Ula Pedantula będzie mogła liczyć na wsparcie siostrzanej ekspertki od sprzątania.

Myślicie, że w TVN-ie jest wystarczająco dużo miejsce na dwie „Perfekcyjne Panie Domu”?

loader