Obserwuj w Google News

Filip Chajzer zaszalał u fryzjera. Odważna metamorfoza gwiazdy TVN

1 min. czytania
07.11.2022 19:47
Zareaguj Reakcja

Filip Chajzer przyzwyczaił widzów „Dzień Dobry TVN” do stonowanego wizerunku i nieco ekscentrycznego zachowania. Tym razem zaskoczył jednak nie występem przed kamerami, a zmianą wyglądu. Dziennikarz zaszalał podczas wizyty u fryzjera.

filip-chajzer-zaszalał-u-fryzjera-zmiana-fryzury
fot. VIPHOTO/East News, TRICOLORS/East News, Screen Instagram (@bymaliszewskiii)

Filip Chajzer już od jakiegoś czasu towarzyszy Małgorzacie Ohme w prowadzeniu porannego pasma stacji TVN. Prezenterzy „DDTVN” zdradzili niedawno Mateuszowi Hładkiemu, czym chcieliby się zająć, gdyby nie prowadzili telewizyjnego programu. Ohme, z wykształcenia psycholożka, przyznała, że prowadziłaby terapie dla potrzebujących pacjentów. Wybór Chajzera nie był tak oczywisty. Dziennikarz wyznał, że odnalazłby się w roli projektanta wnętrz, co spotkało się ze śmiechem Mateusza. „Dobrze, że nie ubioru” - pozwolił sobie na drobną złośliwość Hładki. Jego słowa musiały zaboleć Filipa, gdyż szybko zdecydował się na dużą zmianę w wyglądzie.

Redakcja poleca

Filip Chajzer zmienił fryzurę. Takiej metamorfozy nikt się nie spodziewał

Choć Chajzer nie pochwalił się metamorfozą na swoim Instagramie, w sieci można znaleźć relację z jego wizyty w salonie fryzjerskim. Dziennikarz nie zdecydował się jedynie na drobne poprawki i strzyżenie. Na jego głowie zagościł nowy kolor! Już niedługo widzowie „ Dzień Dobry TVN” zaskoczą się blond czupryną Filipa.

Myślicie, że platynowy kolor włosów to zapowiedź większej zmiany wizerunku gwiazdy TVN?

Małgorzata Kożuchowska
12 Zobacz galerię
fot. TRICOLORS/East News