Zamknij

Filip Chajzer zaszalał u fryzjera. Odważna metamorfoza gwiazdy TVN

07.11.2022 19:47

Filip Chajzer przyzwyczaił widzów „Dzień Dobry TVN” do stonowanego wizerunku i nieco ekscentrycznego zachowania. Tym razem zaskoczył jednak nie występem przed kamerami, a zmianą wyglądu. Dziennikarz zaszalał podczas wizyty u fryzjera.

filip-chajzer-zaszalał-u-fryzjera-zmiana-fryzury
fot. VIPHOTO/East News, TRICOLORS/East News, Screen Instagram (@bymaliszewskiii)

Filip Chajzer już od jakiegoś czasu towarzyszy Małgorzacie Ohme w prowadzeniu porannego pasma stacji TVN. Prezenterzy „DDTVN” zdradzili niedawno Mateuszowi Hładkiemu, czym chcieliby się zająć, gdyby nie prowadzili telewizyjnego programu. Ohme, z wykształcenia psycholożka, przyznała, że prowadziłaby terapie dla potrzebujących pacjentów. Wybór Chajzera nie był tak oczywisty. Dziennikarz wyznał, że odnalazłby się w roli projektanta wnętrz, co spotkało się ze śmiechem Mateusza. „Dobrze, że nie ubioru” - pozwolił sobie na drobną złośliwość Hładki. Jego słowa musiały zaboleć Filipa, gdyż szybko zdecydował się na dużą zmianę w wyglądzie.

Filip Chajzer zmienił fryzurę. Takiej metamorfozy nikt się nie spodziewał

Choć Chajzer nie pochwalił się metamorfozą na swoim Instagramie, w sieci można znaleźć relację z jego wizyty w salonie fryzjerskim. Dziennikarz nie zdecydował się jedynie na drobne poprawki i strzyżenie. Na jego głowie zagościł nowy kolor! Już niedługo widzowie „Dzień Dobry TVN” zaskoczą się blond czupryną Filipa.

Myślicie, że platynowy kolor włosów to zapowiedź większej zmiany wizerunku gwiazdy TVN?

loader
Małgorzata Kożuchowska
12 Zobacz galerię
fot. TRICOLORS/East News