Zamknij
Małgorzata Kożuchowska
  • kalata 2
  • kalata 1
  • vega 2
  • 12 Zobacz
fot. TRICOLORS/East News

Małgorzata Kożuchowska, Agnieszka Chylińska, Patryk Vega, Małgorzata Rozenek, Kasia Cichopek i wiele innych. Zobacz, jak zmieniły się gwiazdy na zdjęciach przed i po. 

Każdy potrzebuje czasem zmiany, a zmiana wizerunku może wpłynąć na wiele różnych aspektów życia. Gwiazdy często przechodzą różne metamorfozy, a media pozwalają nam śledzić te zmiany na bieżąco. 

Zmiana wagi

Jedną z najczęstszych, jednak wcale nie najprostszych metamorfoz przechodzą osoby, które radykalnie chudną. Decyzję o przejściu na dietę podjął m.in. Patryk Vega, który schudł blisko 50 kilogramów i zmienił się nie do poznania. 

Patryk Vega mimo koronawirusa kręci nowy film. Gwiazdy są oburzone

Zmiana wizerunku

Na przestrzeni lat artyści wielokrotnie zmieniają swój image. Czasem wystarczy zmiana fryzury, by wyglądać zupełnie inaczej. Są jednak takie metamorfozy, o których pewnie same gwiazdy nie śniły. Prawdopodobnie Agnieszka Chylińska na początku swojej kariery w grupie O.N.A. nie spodziewała się, że dziś będzie autorką książek dla dzieci i będzie wyglądać tak:

Zmiany w polityce

Są takie metamorfozy, w które trudno uwierzyć. Jedną z nich z pewnością była zmiana wizerunku Anny Kalaty. Była minister pracy i polityki społecznej zdecydowanie poszła na całość, zmieniając styl ubierania, fryzurę i figurę, wprawiając innych w ogromne zdumienie.

Niektóre zmiany dzieją się zupełnie same. Mija czas, a z niepozornej, zwykłej dziewczyna wyrasta jedna z najlepiej ubranych kobiet. Tak było właśnie w przypadku Małgorzaty Kożuchowskiej. Zobacz zdjęcia jej i innych gwiazd w galerii i oceń, które zmiany były na plus, a które zdecydowanie na minus. 

Małgorzata Kożuchowska w skąpym bikini. Aktorka odważnie odsłoniła dekolt