Zamknij

Małgorzata Kożuchowska w skąpym bikini. Aktorka odważnie odsłoniła dekolt [FOTO]

15.06.2020 14:16

Małgorzata Kożuchowska w bikini na Mazurach. Była gwiazda "M jak miłość" wybrała się na rejs motorówką. Przy okazji pochwaliła się zgrabnym ciałem. Uwagę zwraca przede wszystkim mocno odsłonięty dekolt Małgorzaty Kożuchowskiej. 

Małgorzata Kożuchowska w bikini na Mazurach
fot. Instagram:@malgorzatakozuchowska_

Małgorzata Kożuchowska w bikini - takie zdjęcia to rzadkość na Instagramie aktorki. Jednak w miniony weekend była gwiazda serialu "M jak miłość" zaskoczyła fanów. Na zamieszczonym wideo widzimy Małgorzatę Kożuchowską w skąpym stroju kąpielowym, szalejącą motorówką po jeziorze. Widok ciała 49-letniej aktorki wprawił w osłupienie niejednego internautę. Gwiazda doczekała się porównań do dziewczyny Bonda!

Małgorzata Kożuchowska uchodzi za wzór klasy i elegancji. Konsekwentnie unika zachowań, które mogłyby narazić na szwank jej nieskazitelny wizerunek. Na odstępstwa pozwala sobie jedynie na ekranie. "Niegrzeczną" Kożuchowską, która klnie jak szewc, można było zobaczyć ostatnio w produkcjach Patryka Vegi, m.in. w "Plagach Breslau" i "Bad Boyu" oraz "Procederze" Michała Węgrzyna. W mediach społecznościowych bliżej jej jednak do obrazu serialowych bohaterek - Hanki Mostowiak z "M jak miłość" i Natalii Boskiej z "Rodzinki.pl". Gwiazda nie ucieka się do tanich prowokacji, dlatego na nagie zdjęcia Małgorzaty Kożuchowskiej na Instagramie raczej nie ma co liczyć. Polska ikona stylu nie ma jednak oporów, by pokazywać się fanom w subtelnym negliżu podczas wakacji. 

M jak miłość: Małgorzata Kożuchowska krytycznie o grze w serialu. "Nie mam charakteru psa" 

Małgorzata Kożuchowska odsłoniła ciało w bikini

Małgorzata Kożuchowska jest w świetnej formie, co potwierdza jej najnowsze wideo z wypadu na Mazury. Aktorka stanęła za sterem motorówki w mocno wyciętym bikini. Uwagę zwraca przede wszystkim jej szczupły dekolt.

Słoneczny patrol - zażartowała w opisie Małgorzata Kożuchowska. 

Fani byli pod wrażeniem. Naturalnie posypały się komentarze na temat rewelacyjnego wyglądu aktorki.

Uuu szefowo - napisała z podziwem Ada Fijał.

Ciało sztos, pani Gosiu! 

Jak dziewczyna Bonda. 

Wygląda Pani obłędnie. Moje marzenie wyglądać tak za 10 lat - komplementują fanki. 

A pamiętacie, jak Małgorzata Kożuchowska prezentowała się w bikini w ubiegłe wakacje? 

loader