Zamknij

Patryk Vega mimo koronawirusa kręci nowy film. Gwiazdy są oburzone

Sylwia Wamej
24.03.2020 18:15

Patryk Vega mi pandemii koronawirusa nie przestaje kręcić swoich filmów. W sieci pojawiły się zdjęcia ekipy filmowej przy jednym ze znanych parków w Warszawie. Fani oraz gwiazdy są  oburzone postawą Patryka Vegi.

Patryk Vega
fot. Artur Zawadzki/Reporter/ East News

Patryk Vega mimo koronawirusa kręci nowy film. Fani są oburzeni

Patryk Vega mimo pandemii koronawirusa nie posłuchał rządu i nie został w domu. Reżyser mimo wielu restrykcji rządu w trosce o bezpieczeństwo społeczeństwa postanowił zacząć zdjęcia do nowego filmu. W sieci pojawiły się zdjęcia ekipy filmowej, rozstawionej przy Parku Pole Mokotowskie w Warszawie. Oburzeni są internauci oraz polskie gwiazdy. Karolina Korwin-Piotrowska udostępniła zdjęcie nadesłane przez internautów. Dziennikarka nie szczędzi słów krytyki w stronę Patryka Vegi. Zresztą inne gwiazdy również są oburzone postawą reżysera. Zdjęcie z planu nowego filmu Vegi udostępnił również Borys Szyc. Aktor pokusił się o kilka ostrych słów. Jak się okazuje, ekipa Patryka Vegi miała proponować statystom większe honorarium za to, że zgodzą się wystąpić w trakcie pandemii.

"Dobrze byłoby nie mieć teraz przestoju, pracować bez stresu przez najbliższe miesiące. Wszyscy razem w tym siedzimy, nasze produkcje zostały wstrzymane. Panie Patryk Vega, agencja obsługująca wasz dzisiejszy plan "kusiła" statystów większą stawką za udział w zdjęciach w czasie epidemii!!! To jest PASKUDNE!" - podkreślił Borys Szyc. Całą sprawę skomentowała również Marta Żmuda-Trzebiatowska.

"My siedzimy w domu, ale jak widać, nie wszyscy się przejmują..." - skomentowała aktorka.

Borys Szyc
fot. Instagram.com/ Borys Szyc

Patryk Vega: O czym będzie najnowszy film reżysera?

Patryk Vega zapowiadał, że chce zrobić ekranizację jednej z największych polskich afer. Chodzi o działania CBŚ na Podkarpaciu, które zlikwidowały tamtejszy gang sutenerów i ułatwiło tym samym prowadzenie ekskluzywnych domów publicznych dwóm Ukraińcom.

 

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET

RadioZet.pl/SW