Obserwuj w Google News

Filip Chajzer pochwalił się nowym związkiem! Szybko poszło?

2 min. czytania
31.10.2022 16:29
Zareaguj Reakcja

Filip Chajzer opublikował na swoim facebookowym profilu post, którym wprawił swoich fanów w nie lada zaskoczenie. Dziennikarz stacji TVN podzielił się bowiem radosną nowiną – ma nową partnerkę! Wygląda na to, że szybko udało mu się zaangażować w kolejną relację.

Filip Chajzer
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

W maju głośno było o rozstaniu Filipa Chajzera i jego wieloletniej partnerki, Małgorzaty Walczak. Powodem rozpadu związku była zażyła relacja, jaka połączyła celebrytę z tajemniczą brunetką, z którą dziennikarz został przyłapany przez fotoreporterów. Niedawno na sprzedaż trafiła luksusowa willa pod Warszawą, w której mieszkali eks-partnerzy.

Zobacz także:  Filip Chajzer w ogniu krytyki po oświadczeniu w sprawie związku. "Przynajmniej Hakiel odsapnął"

Filip Chajzer ma nową partnerkę! Potwierdził to na Facebooku

Romans z kobietą, dla której Chajzer poświęcił swój długi związek, również nie przetrwał próby czasu. Jak się jednak okazało, celebryta zadziałał w myśl zasady „do trzech razy sztuka” i być może zakończy rok z kolejną „zdobyczą”.

Dziennikarz TVN pochwalił się w mediach społecznościowych fotografią z urlopu w Gdyni – pozuje na nim w towarzystwie dwóch uroczych psiaków, a opis sugeruje, że jest doskonałym nastroju.

Patrzę w kierunku nowego i doczekać się nie mogę!

 – napisał, nie kryjąc swojego entuzjazmu.

Redakcja poleca

Fani zwrócili uwagę na jednego z czworonogów, z którymi celebryta wypoczywa nad morzem. Filip Chajzer zapytany o pieska wyznał więcej, niż spodziewali się internauci.

- Ty masz dwa psy? Bo wiem tylko o Rollo, a na fotach z tobą widzę dwa. Coś przeoczyłam? – dociekała jedna z obserwatorek na Facebooku.

Drugi jest mojej dziewczyny, to znaczy był. Bo już oba nasze

 – wyjaśnił dziennikarz, chwaląc się nową wybranką.

Trzeba przyznać, że nie zwlekał – a Wy kibicujecie nowemu związkowi Filipa Chajzera?

Screen Facebook Filip Chajzer
fot. Screen Facebook/FilipChajzer
Gwiazdy, które cierpiały na depresję  [ZDJĘCIA]
9 Zobacz galerię
fot. East News