Obserwuj w Google News

Izabela Janachowska ostro odpowiedziała Paulinie Smaszcz. Wojna gwiazd? "Rzygać mi się chce"

3 min. czytania
08.11.2022 13:16
Zareaguj Reakcja

Izabela Janachowska w ostrych słowach odpowiedziała Paulinie Smaszcz, która oskarżyła ją o rozbicie rodziny obecnego partnera. Porównała nawet byłą żonę Macieja Kurzajewskiego do Jarosława Kaczyńskiego.

Izabela Janachowska / Paulina Smaszcz
fot. AGENCJA SE/TRICOLORS/ EAST NEWS

Paulina Smaszcz nie szczędziła słów krytyki byłemu mężowi Maciejowi Kurzajewskiemu i jego nowej ukochanej, Katarzynie Cichopek. W ostrych słowach wyraziła się także na temat gwiazd, którym nie podobało się jej zachowanie.  Iwonie Pavlović dostało się za rzekome rozbicie rodziny, a Izabeli Janachowskiej także za "strzelenie sobie dzidziusia" z milionerem. Druga z pań postanowiła dosadnie odpowiedzieć Paulinie, nie szczędząc nieprzyjemnych historii, a nawet porównania Smaszcz do Jarosława Kaczyńskiego. Wiele wskazuje na to, że czeka nas kolejny medialny konflikt pełen prywatnych docinków.

Redakcja poleca

Izabela Janachowska odpowiada na krytykę Pauliny Smaszcz. Wytknęła jej prywatne wiadomości

Izabela Janachowska opublikowała w sieci obszerny wpis, w którym odniosła się do "oszczerstw" pod swoim adresem. Prezenterka poinformowała, że jej związek z obecnym mężem rozpoczął się trzy lata po jego rozwodzie, nie rozbiła zatem żadnego małżeństwa. Oburzyło ją także określenie jej starań o dziecko.

- Moje dziecko "pyknięte" z milionerem to 7 lat starań, terapii hormonalnych, tysięcy testów z jedną kreską okupionych łzami rozpaczy (...) Rzygać mi się chce, kiedy piszę te obrzydliwe słowa, które padły z twoich ust. Tfu (...) Miłość spotyka tak samo biednych, jak i milionerów. I jest wartością nadrzędną. Przynajmniej dla mnie. Nie wiem, jak dla ciebie, bo po przypadkowym spotkaniu na ulicy pisałaś mi esemesa: Iza szukam faceta, może Krzysiek ma fajnych kolegów. Czyżbyś sama szukała miłości z kimś majętnym? - czytamy.

Janachowska nie ukrywa, że jest zawiedziona postawą Smaszcz. Pozwoliła sobie na złośliwą uwagę, sugerując, że Paulina powinna związać się z Jarosławem Kaczyńskim, z którym mają łączyć ją poglądy.

- Nie muszę nic złego pisać o tobie, sama jesteś swoją największą antyreklamą. Myślę, że finalnie mam dla ciebie idealnego kandydata na związek i nie jest to żaden kolega mojego męża. Jest to pan Jarosław Kaczyński. Macie podobne spojrzenie na świat - podsumowała chłodno prowadząca "Tańca z gwiazdami".

Redakcja poleca

Paulina Smaszcz odniosła się do słów Janachowskiej. Zarzuca gwieździe Polsatu manipulację

Było do przewidzenia, że Paulina Smaszcz nie odmówi sobie komentarza do wpisu Izabeli Janachowkiej. W "wiadomości otwartej" opublikowanej na Instagramie zarzuciła prezenterce Polsatu manipulowanie faktami, wykorzystywanie finansowe męża i brak szacunku dla jego byłej żony.

- Wiedziałaś, za kim biegasz i za jakimi pieniędzmi i że nie odpuścisz milionera: dla torebek, ciuchów i brandów, które są dla ciebie ważniejsze niż ludzie i relacje (...)  Nie zrozumiałaś ani krytyki, ani ironii, a z Krzysztofem rozmawiałam po tym zdarzeniu, mówiąc mu o tym, że darem jest Wasze dziecko, ale nie ty. Bo Katarzynie intelektualnie, etycznie, moralnie nie dorastasz do pięt (...) Nieśmiało ci przypomnę, że Katarzynie i ich wspólnej przeszłości należy się ogromny szacunek, którego ty w ogóle nie masz - czytamy.

Wpis Smaszcz uzupełniła o zdjęcie z mężczyzną, który pokazuje niecenzuralny gest. Zdaniem Pauliny miały to być "pozdrowienia dla Izabeli Janachowskiej i jej manipulowania faktami i informacjami". Czyżby czekał nas jeden z najbardziej zajadłych konfliktów w polskim show-biznesie?

Izabela Janachowska odpowiada Paulinie Smaszcz
fot. izabelajanachowska/Instagram
Izabela Janachowska odpowiada Paulinie Smaszcz
fot. izabelajanachowska/Instagram
Izabela Janachowska odpowiada Paulinie Smaszcz
fot. izabelajanachowska/Instagram