Zamknij

Julia Wieniawa będzie zeznawać przeciwko Królikowskiemu?

08.11.2022 13:30

Julia Wieniawa zawarła rozejm z Joanną Opozdą. Spotkanie celebrytek wywołało falę domysłów na temat ich wspólnych planów. Czy to możliwe, że Julia Wieniawa będzie zeznawać w sądzie przeciwko Antkowi Królikowskiemu?

Julia Wieniawa będzie zeznawać przeciwko Królikowskiemu?
fot. KAMIL PIKLIKIEWICZ/EASTNEWS

Zdjęcie, na którym Julia Wieniawa imprezuje w towarzystwie Joanny Opozdy, wzbudziło niemałą sensację. Okazuje się jednak, że relacja celebrytek może nie być zawieszeniem broni, a prawdziwym rozejmem. Nic bowiem nie jednoczy tak bardzo jak wspólny wróg.

Dobre złego początki. Historia rozstania Opozdy i Królikowskiego

Nie tak dawno temu w mediach plotkarskich huczało od informacji o ślubie Antka Królikowskiego i Joanny Opozdy. Wielu wydawało się, że było to prawdziwie bajkowe wydarzenie - aktor, syn serialowych gwiazd, pojął za żonę piękną celebrytkę. Jednak, jak to w bajkach bywa, w historii Królikowskiego i Opozdy nie zabrakło zwrotów akcji. Zabrakło za to happy endu.

Kiedy echa po głośnym ślubie nieco ucichły, do mediów zaczęły przebijać się niepokojące informacje. Okazało się, że aktor związał się z sąsiadką swojej żony. To właśnie dlatego Opozda ma szykować się do sądowej batalii.

Wieniawa zezna przeciwko Królikowskiemu?

Zbliżający się proces przykuł uwagę tabloidów. "SuperExpress" zasugerował, że Julia Wieniawa może być jedną z osób zeznających przeciwko Antoniemu Królikowskiemu. Mówi się, że Opozda chce ubiegać się o rozwód z orzeczeniem o winie.

- Ona zajmie się dwoma punktami: wiernością Antka oraz jego zaangażowania w wychowanie dziecka - twierdził informator tabloidu.

Czy to możliwe, by Julia Wieniawa pojawiła się na sali sądowej?

Zobacz także: „Rozkosz” Julii Wieniawy u Kuby Wojewódzkiego. „Kawał ch*ja z telewizji”

Źródła: RadioZET.pl, SuperExpress.pl