Obserwuj w Google News

Julia Wieniawa wije się na rurze. Zmysłowy taniec gwiazdy

1 min. czytania
07.11.2022 16:40
Zareaguj Reakcja

Julia Wieniawa podzieliła się z fanami efektami ciężkich treningów. Gwiazda uczęszcza na lekcje tańca na rurze. Na Instagramie Julii pojawił się krótki fragment zmysłowego układu choreograficznego.

Julia Wieniawa wije się na rurze. Zmysłowy taniec gwiazdy
fot. Wojciech Olkusnik/East News, Screen Instagram (@juliawieniawa)

Julia Wieniawa nieustannie wzbudza zainteresowanie mediów. Niedawno było głośno o jej domniemanym rozstaniu z Nikodemem Rozbickim. Później sieć obiegło wspólne zdjęcie aktorki z Joanną Opozdą, byłą partnerką jej byłego partnera, Antoniego Królikowskiego. Panie pozostawały w konflikcie, jednak musiały ostatnio dojść do porozumienia. Tym razem Wieniawa zaskoczyła fanów, publikując na Instagramie fragment z treningów tańca na rurze. Jak poradziła sobie z niełatwym układem choreograficznym?

Redakcja poleca

Julia Wieniawa tańczy na rurze i zachwyca płynnością ruchów na sali treningowej

O tym, że Wieniawa jest świetną tancerką, przekonaliśmy się już podczas jej udziału w „ Tańcu z Gwiazdami”. Piosenkarka dotarła aż do samego finału, lecz nieoczekiwanie została pokonana przez Edytę Zając.

Oglądaj

Okazuje się, że gwiazda wciąż pielęgnuje taneczne pasje. Niedawno uraczyła fanów fragmentem jej treningów tańca na rurze. Wieniawa perfekcyjnie odwzorowywała płynne ruchy instruktorki, w pełni dając ponieść się zachęcającej do zmysłowego tańca muzyce. Zdobyte umiejętności z pewnością wykorzysta podczas nadchodzącej trasy koncertowej promującej jej płytę „Omamy”. Treningi mogły być też związane z jej rolą w filmie „Nie cudzołóż, nie kradnij”, w którym zagrała sexworkerkę. Gwiazda po raz kolejny udowodniła fanom, że jest kobietą wielu talentów.

julia-wieniawa-tańczy-na-rurze1
fot. Screen Instagram (@juliawieniawa)
julia-wieniawa-tańczy-na-rurze2
fot. Screen Instagram (@juliawieniawa)