Zamknij

Antoni Królikowski poszedł na terapię. Chce zacząć wszystko od nowa?

04.11.2022 11:34

Ostatni rok nie oszczędzał Antoniego Królikowskiego – w wyniku szeregu błędnych decyzji celebryta stał się obiektem kpin, a jego wizerunek został poważnie nadszarpnięty. Wygląda na to, że aktor postanowił zmierzyć się ze swoimi demonami i planuje zmienić swoje życie – media donoszą, że zapisał się na terapię.

Antoni Królikowski
fot. TRICOLORS/East News

Antoni Królikowski w ostatnim czasie nie dawał mediom o sobie zapomnieć. Najpierw porzucił ciężarną żonę, Joannę Opozdę, dla tajemniczej kochanki Izabeli, a następnie został włodarzem jednej z federacji MMA i rozwścieczył internautów pomysłem na walkę sobowtórów Władimira Putina i Wołodymyra Zełenskiego.

Zobacz także: Antek Królikowski zmiażdżony w sieci. Organizuje walkę sobowtórów Zełenskiego i Putina. "Można niżej upaść?"

Antoni Królikowski zapisał się na terapię. „Jest zdeterminowany”

Gdy wydawało się, że burza medialna wokół aktora ucichła, na jaw wyszły kolejne obciążające go informacje – była żona oskarżyła Królikowskiego o uchylanie się od płacenia alimentów na ich wspólnego syna Vincenta.

Po wszystkich wpadkach celebryta przez jakiś czas unikał rozgłosu, jednak do mediów dotarły informacje o jego nowych planach. Anonimowy informator podzielił się z magazynem „Na żywo” prawdziwymi rewelacjami.

- Antek zgłosił się po pomoc do specjalisty. Uczęszcza na modną w ostatnim czasie psychoterapię. To indywidualne sesje w nurcie psychodynamicznym, gdzie pracuje się nad przyczynami obecnych kłopotów, tkwiącymi głęboko w podświadomości. Antek jest zdeterminowany, by ułożyć swoje sprawy, wreszcie dojrzeć i zacząć wszystko na nowo – poinformował.

Antoni Królikowski zawsze może liczyć na swoją mamę, Małgorzatę Ostrowską-Królikowską, która wspiera syna bez względu na to, czy postępuje on właściwie. Jak podaje źródło, wdowa po Pawle Królikowskim jest bardzo zadowolona z decyzji Antoniego i wyraża nadzieję, że sprawy się naprostują.

Małgosia wierzy, że z pomocą specjalisty Antek ułoży sobie życie tak, by nie cierpiał on, ani jego bliscy. A najbardziej zależy jej, by mógł widywać się z synkiem. (...) Marzy, by wreszcie w rodzinie zagościł spokój. I żeby Vincent bywał u niej w Zalesiu regularnie

 – powiedziała osoba z otoczenia Królikowskich magazynowi „Na żywo”

Jak myślicie, aktor naprawdę zamierza zmienić swoje życie, czy jedynie poprawić wizerunek?

RadioZet.pl/"Na żywo"

loader
Te pary rozstały się w 2020 roku
9 Zobacz galerię
fot. East News