Zamknij

Antek Królikowski opowiada o ukochanej Izabeli. „Jest moim aniołem”

26.09.2022 11:19

Antek Królikowski udzielił niezwykle szczerego wywiadu dla „Party”. Aktor, którego rozstaniem z Joanną Opozdą przez kilka tygodni żyły wszystkie media, tym razem w słodkich słowach rozpływał się nad nową ukochaną, prawniczką Izabelą. Przyznał również, że ożenił się zbyt pochopnie.

Antek Królikowski
fot. screen Instagram antek.krolikowski

Antek Królikowski po raz pierwszy tak obszernie wypowiedział się o swojej nowej miłości. W wywiadzie dziękuje jej za wsparcie, którego mocno potrzebował na przestrzeni ostatnich miesięcy – ma za sobą rozstanie z Joanną Opozdą, sprzeczki o widywanie się z małym Vincentem, skandal dotyczący walki sobowtórów Putina i Zełenskiego na MMA, a także mocne wyznanie na temat stwardnienia rozsianego, z którym zmaga się od kilku lat.

Zobacz także: Antek Królikowski żali się na rzadkie kontakty z synem. „Chciałbym móc być prawdziwym ojcem”

Antek Królikowski rozpływa się nad Izabelą

Aktor w rozmowie z „Party” zachwycał się ukochaną Izabelą. Kobietę wręcz nazwał „aniołem” i jest jej wdzięczny za wsparcie, jakie otrzymał w ostatnim czasie. Jest pewien, że razem poradzą sobie z najgorszymi problemami i będzie już tylko lepiej.

- Cieszę się, że nie jest osobą publiczną, a wręcz stroni od show-biznesu i skupia na własnych celach. Jest moim aniołem. Jestem jej wdzięczny za każdy dzień, bo trwa przy mnie, a nie miała i nie ma lekko. Gdyby nie ona, mógłbym nie mieć siły, żeby poradzić sobie ze wszystkimi problemami, które nagle spotęgowały się jak nigdy wcześniej. [...] Razem poradzimy sobie ze wszystkim. Dosłownie wszystkim. Przetrwaliśmy najgorsze i wierzę, że teraz będzie już tylko lepiej – opowiadał Antek Królikowski.

Antek Królikowski od kilku lat zmaga się ze stwardnieniem rozsianym. Swojego czasu pokazywał nawet zdjęcia ze szpitala. Został zapytany o to, czy miłość go uzdrawia.

- W pewnym sensie na pewno tak. Najważniejsze, że ten proces wciąż trwa. Według azjatyckich wierzeń SM to „choroba miłości”. Teraz myślę, że coś w tym może być. Moje życie miłosne było... cóż... szalone? Jednak jestem wdzięczny za każdą relację, bo doprowadziła mnie do tego, gdzie dziś jestem. Wiem, kim jestem, dokąd zmierzam, i cieszę się, że mam obok siebie odpowiednią osobę – tłumaczył Antek Królikowski w rozmowie z „Party”.

Aktor przyznał również, że decyzja o ślubie z Joanną Opozdą była zbyt pochopna. Zanim doszło do rozstania, „konflikt narastał”. Starali się jeszcze ratować związek i korzystali z pomocy psychoterapeuty, jednak na niewiele się to zdało. Według Antka Królikowskiego to Joanna Opozda w połowie lutego zadecydowała, że nie chce już tego kontynuować.

- Byłem zdruzgotany, a media śledziły każdy mój ruch, dopowiadając do tego obszerne historie. Milczałem, więc one tylko narastały. Przeprowadziłem się do tańszego mieszkania, nadal w okolicy, aby być blisko małego. Paparazzi miesiącami przesiadywali pod moim balkonem – wspominał Antek Królikowski.

RadioZET.pl/Party.pl

gwiazdy które brały ślub kilka razy
10 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS