Obserwuj w Google News

Małgorzata Ostrowska-Królikowska wpakowała się w kłopoty. Interweniowała policja

2 min. czytania
18.09.2023 08:12
Zareaguj Reakcja

W niedzielne popołudnie Małgorzata Ostrowska-Królikowska podzieliła się w sieci bardzo nietypowym nagraniem. W sprawie aktorki musiało interweniować kilku policjantów, którym miała coś do przekazania. Matka Antka nie gryzła się w język. Co się wydarzyło?

Małgorzata Ostrowska-Królikowska wpakowała się w kłopoty. Interweniowała policja
fot. Instagram @malgorzata_ok

Rodzina Królikowskich znana jest już chyba każdej osobie w Polsce. Obdarzeni talentem aktorskim nieraz wplątywali się w medialne kłopoty, o czym sumiennie donosiły wszelkie portale rozrywkowe w kraju. Największe „zasługi” w tym zakresie bezsprzecznie przypadają Antoniemu Królikowskiemu, który najpierw zdradził swoją ciężarną żonę z sąsiadką, a teraz miga się od płacenia alimentów. Joanna Opozda, która wciąż walczy o świadczenia na rzecz ich dziecka, jest zdania, że aktor ukrywa pieniądze przed komornikiem, w czym ma mu pomagać nie tylko jego obecna ukochana, lecz także  nowa szefowa.

Redakcja poleca

Mimo że Antek regularnie dostarcza mediom pożywki, wciąż może liczyć na wsparcie ze strony swoich bliskich. Tak, jak w przypadku Daniela Martyniuka, murem stoi za nim jego mama, która broniąc syna, niejednokrotnie  wdawała się w „psykówki” z internautami.

Obecnie jednak Małgorzata Ostrowska-Królikowska raczej niechętnie wypowiada się na tematy związane z Antkiem. Nestorka rodu Królikowskich  coraz mniej angażuje się w awantury wywoływane przez byłych i obecnych członków jej rodziny i skupia się na własnej działalności.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska opublikowała nagranie z policją

Królikowska od lat jest aktywna w swoich mediach społecznościowych, gdzie pozostaje w stałym kontakcie ze swoimi wielbicielami. Tam też podzieliła się niedawno nietypowym nagraniem z udziałem policjantów, którzy musieli interweniować w jej sprawie.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska opublikowała nagranie z policją
fot. Instagarm @malgorzata_ok

Gwiazda „Klanu” wpadła w kłopoty, a służby mundurowe wyciągnęły do niej pomocą dłoń. Choć serialowa Grażyna nie zdradziła fanom, co konkretnie stało się w niedzielne popołudnie na trasie z Przemyśla do Rzeszowa, pokusiła się na publiczne podziękowania dla policjantów.

- Serdecznie chciałam podziękować panom policjantom, którzy pomogli mi dzisiaj na trasie z Przemyśla do Rzeszowa. Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim panom policjantom i bardzo, bardzo pozdrawiam – słyszymy w relacji.

Nie przegap
Ojcowie-roku-Ci-tatusiowie-nie-płacą-alimentów
9 Zobacz galerię
fot. Pawel Wodzynski/East News