Obserwuj w Google News

Gwiazda „Rodziny Soprano” założyła konto na OnlyFans. Zrobiła to dla rodziny

2 min. czytania
15.09.2023 12:20
Zareaguj Reakcja

Drea de Matteo, która grała w hicie „Rodzina Soprano”, narzeka na brak pieniędzy. Żeby wypełnić dziurę w swoim domowym budżecie, zdecydowała się na podjęcie stanowczych kroków. Od niedawno prowadzi konto na platformie Only Fans.

Drea de Matteo „Rodziny Soprano” założyła konto na OnlyFans. Zrobiła to dla rodziny
fot. SplashNews.com/East News

Drea de Matteo założyła konto na Only Fans – platformie, która kojarzy się głównie z treściami dla dorosłych. Gwiazda „Rodziny Soprano” podjęła tę decyzję, ponieważ jej portfel zaczął świecić pustkami. Na braki w budżecie zaczęła narzekać jeszcze podczas pandemii, kiedy aktorom trudno było zdobyć kolejne angaże. De Matteo miała wyjątkowo duży problem ze znalezieniem pracy ze względu na swoje poglądy dotyczące szczepień. W rozmowie z Fox News Digital przyznała, że ci, którzy sądzą, że działając w show-bizie, zbiła kokosy, są w wielkim błędzie.

– Ludzie nie chcą uwierzyć, że nigdy nie zapłacono mi zbyt dużo pieniędzy za prace, które wykonywałam. Myślą, że jestem, k***a, zrobiona ze złota, a nie jestem. Żyłam od zlecenia do zlecenia – powiedziała aktorka.

Redakcja poleca

Nie obchodzą jej słowa krytyki. Drea wychodzi z założenia, że cel uświęca środki, a jej celem jest utrzymanie rodziny. Zaznaczyła, że wielokrotnie poświęcała swoje życie zawodowe dla dobra dzieci.

– Po prostu nie dbam [o krytykę – red.]. (…) Wolę ocalić moją rodzinę niż moją twarz – oznajmiła.

Kim jest Drea de Matteo?

Drea de Matteo urodziła się 19 stycznia 1972 roku w Nowym Jorku. Największą rozpoznawalność przyniosła jej rola Adriany La Cervy w „Rodzinie Soprano”. Wystąpiła także w „Gotowych na wszystko” i w sitcomie „Joey”.

Drea de Matteo
fot. Denis Makarenko/Shutterstock

Swego czasu uznana była za prawdziwą seksbombę. W 2001 i 2002 roku uplasowano ją na liście najpiękniejszych kobiet według magazynu „Maxim”.

Nie przegap
Rozwody kościelne w polskim show-biznesie. Kto unieważnił swoje małżeństwo?
8 Zobacz galerię
fot. Beata Zawrzel/REPORTER/East News