Obserwuj w Google News

Opozda ostro o alimenciarzach i ich bliskich. Dogryzła mamie Antka?

2 min. czytania
17.09.2023 15:00
Zareaguj Reakcja

Joanna Opozda ponownie ostro zaatakowała w sieci alimenciarzy i osoby ich wspierające. Tym razem dostało się nie tylko Antkowi Królikowskiemu, ale także jego partnerce, a nawet mamie?

Joanna Opozda
fot. screen: Instagram @asiaopozda

Joanna Opozda i Antoni Królikowski tworzyli jedno z najbardziej medialnych małżeństw polskiego show-biznesu. Okazuje się jednak, że głośniej niż o ich ślubie, mówi się o głośnym rozstaniu. Aktor miał zostawić żonę przed narodzinami ich dziecka i układa sobie życie u boku innej kobiety. Opozda samotnie wychowuje synka Vincenta i regularnie oskarża męża o to, że nie płaci alimentów na dziecko. W najnowszym wpisie odniosła się nie tylko do alimenciarzy, ale także osób, które mają wspierać ich naganne uciekanie od obowiązku. Dogryzła partnerce Antka i jego mamie?

Joanna Opozda o rodzinie i kochankach alimenciarzy. Znowu atakuje Antka Królikowskiego?

Joanna Opozda postanowiła podzielić się z fanami kilkoma informacjami na temat alimenciarzy za pośrednictwem mediów społecznościowych. Aktorka opublikowała między innymi listę osób, które mają w Polsce popierać niepłacenie alimentów.

- Ludzie wspierający alimenciarzy to zwykle: alimenciarze, przyszli alimenciarze, mizogini, przemocowcy, niedojdy życiowe, ludzie z bardzo niskim IQ, kochanki i mamusie alimenciarzy, mocno dojrzałe kobiety o złośliwym charakterze, które samotnie wychowywały dzieci, nie mogły liczyć na alimenty i życzą innym kobietom, aby miały równie źle i ciężko, jak one same - czytamy. Joanna poinformowała, że owa lista nie jest jej autorstwa, ale się z nią zgadza. W ten sposób aktorka mogłaby więc zaatakować nie tylko obecną partnerkę Antka Królikowskiego, ale także jego mamę.

Ojcowie-roku-Ci-tatusiowie-nie-płacą-alimentów
9 Zobacz galerię
fot. Pawel Wodzynski/East News

Joanna Opozda atakuje alimenciarzy. Antek Królikowski nadal nie płaci na syna?

Przypomnijmy, że kilka dni temu Joanna Opozda sugerowała nie, że Antoni Królikowski próbuje uniknąć obowiązku alimentacyjnego. Jeden z teatrów miał podpisać umowę z agentką aktora, którą została jego partnerka, Izabela Banaś.

- Bardzo się cieszę, że w tym przypadku umowa zostanie podpisana z aktorem, a nie jak to miało miejsce w przypadku poprzedniego pracodawcy, z Izabelą Banaś, która nagle stała się jego agentką w wiadomym celu - pisała w związku z zatrudnieniem Królikowskiego w Teatrze "Tu i Teraz". Opozda informowała także, że część pieniędzy ojciec Vincenta ma przechowywać w litewskim banku.

Nie przegap
Joanna Opozda atakuje alimenciarzy
fot. screen: Instagram @asiaopozda