Obserwuj w Google News

Odmieniony Daniel Martyniuk wrócił na Instagram. Upodobnił się do Zenka?

2 min. czytania
11.09.2023 17:40

Daniel Martyniuk po kilku większych awanturach ze swoim udziałem usunął się z życia publicznego. Syn „króla disco polo” niedawno jednak ponownie pojawił się w sieci. Zdjęcia pokazują natomiast, że po dawnym Danielu pozostało tylko wspomnienie. Co się zmieniło?

Odmieniony-Daniel-Martyniuk-wrócił-na-Instagram-Upodobnił-się-do-Zenka
fot. Polska Press/East News

Daniel Martyniuk jest niezwykle barwną osobistością polskiego show-biznesu. Syn Zenka Martyniuka ma na swoim koncie całą masę przewinień, przez które postanowił wycofać się z życia publicznego. Przypomnijmy, że poczynania Daniela doprowadziły go do wstąpienia na ścieżkę wojenną z policjantami, sędziami, byłą żoną czy nawet właścicielem pewnego warszawskiego sklepu. Niecały miesiąc temu 34-latek ponownie musiał stawić się na rozprawie, podczas której rozliczano go za znieważenie majestatu sądu.

Redakcja poleca

Syn „króla disco polo” zdaje się mieć niebywałą zdolność do przyciągania do siebie kłopotów. Z nich co prawda niejednokrotnie próbowała wyciągnąć go jego mama, lecz starania  Danuty „pozamykajcie te mordy” Martyniuk nie przyniosły większych efektów. Przez awantury, jakie wybuchały pod jej ostrymi wpisami, żona Zenka usunęła konto na Facebooku i na kilka miesięcy usunęła się w cień.

Opublikowano nowe zdjęcie Daniela Martyniuka

Wiele wskazuje na to, że sam Daniel postanowił wziąć przykład z Danusi i tak jak niegdyś ona, ograniczył swoją działalność w sieci. Martyniuk skupia się obecnie na pracy i związku z Faustyną Jamiołkowską, której oświadczył się w zeszłe wakacje. Para niechętnie jednak dzieli się newsami ze swojego życia prywatnego. Syn discopolowca unika również pokazywania się publicznie, a jego aktualne zdjęcia są prawdziwą rzadkością.

Okazuje się jednak, że w wyjątkowych okolicznościach Daniel Martyniuk jest w stanie wyłamać się ze swoich postanowień. Jakiś czas temu jedynak Danusi i Zenka został zaproszony przez pewną firmę do przetestowania skuterów wodnych.

Daniel Martyniuk
fot. Instagram @

Zdjęcia z całego zajścia ukazały się na oficjalnym profilu przedsiębiorstwa. Buntownik zapozował do nich w piankowej kamizelce i krótkich spodenkach, które odsłoniły jego nową sylwetkę. Fotografie pokazują, że w trakcie nieobecności Daniel przeszedł prawdziwą metamorfozę, która – zdaniem kilku portali plotkarskich – miała upodobnić go do Zenka.

Nie przegap
Zenek Martyniuk, Maryla Rodowicz, Ivan Komarenko i Cardi B. Te gwiazdy zostały zaatakowane podczas koncertów na żywo
4 Zobacz galerię
fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER