Obserwuj w Google News

Daniel Martyniuk miał problemy w szkole? Winne disco polo

2 min. czytania
18.04.2023 21:27
Zareaguj Reakcja

Danuta Martyniuk udzieliła niedawno wywiadu, w którym opowiedziała o trudnej przeszłości Daniela. Syn gwiazdora disco polo spotykał się z nieprzyjemnościami w szkole, które spowodowane były muzyką wykonywaną przez Zenka Martyniuka.

Daniel Martyniuk z Zenkiem
fot. Polska Press/East News

Danuta Martyniuk jest ostatnio rozchwytywana. Żona Zenka Martyniuka przeszła niedawno spektakularną metamorfozę i chętnie udziela kolejnych wywiadów. Niedawno pojawiła się w „Pytaniu na śniadanie” i zaprezentowała widzom efekty działania medycyny estetycznej. Podzieliła się też kilkoma przemyśleniami.

Zobacz także:  Danuta Martyniuk o planach ślubnych syna. Zenek nawet nie wiedział o zaręczynach

Daniel Martyniuk ma burzliwą przeszłość. W jego obronie zawsze staje mama

Daniel Martyniuk ma za sobą burzliwą przeszłość – media donosiły o kolejnych skandalach z jego udziałem, a medialny rozwód syna króla disco polo z Eweliną Russocic śledziły media z całego kraju. Na jaw wychodziły kolejne ekscesy z udziałem Daniela – prowadzenie samochodu bez odpowiednich uprawnień, awantura w sklepie, czy znieważanie sądu.

6 lat to cię twój chłop robił i nie zrobił, gdyż stwierdził, że takie barachło nie ma uczuć i nawet nie ma co kontynuować. Pilnuj swojego życia, a nie ocenisz innych, chamie. Won pedałówo co się masz za Boga 

– napisał syn Zenka Martyniuka za pośrednictwem InstaStory po jednej z rozpraw sądowych.

Gdy mężczyzna zmagał się z hejtem w mediach społecznościowych, w jego obronie stanęła Danuta Martyniuk.

Daniel nie jest złym człowiekiem. Owszem, był czas, że mocno się w życiu pogubił, ale wie, że zrobił źle, i swoje już odpokutował. Zadaniem rodziców jest wspieranie dzieci – zwłaszcza wtedy, kiedy upadają i popełniają błędy

 – tłumaczyła w rozmowie z „Party”.

Redakcja poleca

Trudne życie Daniela Martyniuka. Nie łatwo być synem króla disco polo

Mama Daniela Martyniuka w ostatnim czasie bryluje w świecie show-biznesu. Udziela kolejnych wywiadów, w których odpowiada na dość trudne pytania. Zapytana w programie „Pytanie na śniadanie” o swoje błędy wychowawcze, wyjawiła, że zawsze starała się być dobrą matką, jednak mogła być zbyt pobłażliwa względem jedynaka.

Byłam opiekuńcza, może aż za opiekuńcza. Może to był mój błąd?

– mówiła Danuta Martyniuk na antenie Telewizji Polskiej.

Celebrytka wyjawiła Karolinie Kalatzi, że jej syn nie miał łatwego dzieciństwa – bycie potomkiem króla disco polo ma też swoje ciemne strony.

- Miał przykrości w szkole przez to disco polo. Są ci, którzy kochają disco polo i ci, którzy nienawidzą. W różnych kręgach Daniel przebywał i przykro mu się robiło – przyznała.

Spodziewaliście się?

RadioZet.pl/”Party”

Najgłośniejsze rozstania gwiazd w 2022 roku
8 Zobacz galerię
fot. East News, kolaż radiozet.pl